www.sudzibas.lv 220.lv Krāpšana

Atrisināta220.lv - Krāpšana

Pasūtīju nepareizās smaržas no internetveikala 220.lv, tā kā jau zināju ka smaržas sūtīšu atpakaļ tad sagaidot sūtījumu jau zināju ka tās atgriezīšu, pievienoju atteikuma veidlapu un nākošajā dienā aizsūtīju atpakaļ pat neizņemot no transportēšanas iepakojuma. Pāris dienas vēlāk man zvana no 220.lv un apgalvo ka smaržas ir taisītas vaļā un atkal aizlīmētas, kas ir pilnīga absurds jo es tām pat nepieskāros, saku, ja tas tā ir tad vai nu jūs man jau atsūtījāt bojātu preci, vai krāpjaties, jo negribat atgriezt naudu. Tā ir tīrākā krāpšana, jau trīs reizes man ir zvanījuši tikai saka ka sazināsies ar kaut kādu centru, bet man beigās atbilde kā risināt problēmu nav dota, ne smaržu ne naudas, tad jāsecina ka 220.lv tirgo viltotas smaržas kuru iepakojumi ir bijuši taisīti vaļā.
Neiesaku iegādāties smaržas 220.lv

22.11.2018