www.sudzibas.lv 220.lv Krāpšana

220.lv - Krāpšana

После покупки счастливого товара любым человек товар автоматом становиться не доступен. Как тогда мне удалось заказать его? А теперь мне говорят что он идёт за полную стоимость и это не laimīga prece? Kas par h..?
Не советую никому этот магазин, нелояльный к своим потенциальным клиентам. Уже заказывали у них, были недовольны. Видать свою репутацию они продолжают портить и по сей день.

Komentāri (2)

V Viktors 27.12.2017

https://220.lv/lv/t/laimigo-stundu-noteikumi
Punkts 1. no noteikumiem
Laimīgo stundu preces tiek aktivizētas 220.lv mājaslapā dažādos laika periodos laimīgo stundu laikā. Sekojiet līdzi informācijai mājaslapā un jaunumu e-pastos.

>>>> 220.lv, Nadežda laicīgi iegāja Jūsu mājas lapā ap plkst. 13.30 tiklīdzi saņēma e-pastu, ka akcija 22.12.2017 uz 13.30 sākušies.
Viena minute pagāja, kad viņa atrada Laimīgo stundu preci "Bosch Tassimo Vivy TAS1252".

Punkts 2. no noteikumiem
Laimīgās stundas preces tiks marķētas ar speciālo Laimīgo stundu zīmi un Laimīgo stundu intervāls tiks aktivizēts www.220.lv

>>>> 220.lv, "Bosch Tassimo Vivy TAS1252" bija marķēta ar speciālo Laimīgo stundu zīmi, kura arī bija nosūtīta e-pastā. (skat. Nadeždas pielikumu)

Punkts 3. no noteikumiem
Laimīgās stundas preces varēs iegādāties TIKAI veicot pasūtījumus interneta veikalā www.220.lv mājas lapā! Pasūtījumi pa tālruni vai veikalā akcijā nepiedalās.

>>>> 220.lv, pasūtījums Nr. 5415428 (skat Nadeždas pielikumu) veiksmīgi noformēts mājas lapā.

Punkts 4. no noteikumiem
Sekmīgi veicot Laimīgās stundas preces pasūtījumi Jums parādīsies informācija: Pateicamies, Jūs sekmīgi iesniedzāt pasūtījumu! Līdz ar to ja Jūs spiežot pēdējo pasūtījuma soļa pogu “Pasūtīt” ,nevarat noformēt pasūtījumu un Jums parādās info: Diemžēl šī prece nav pieejama, ziniet, ka pirms Jums jau to kāds ir paguvis iegādāties! Nepārdzīvojiet un gaidiet nākamo akciju “Laimīgās stundas”.

>>>> 220.lv, mana sieva sekmīgi un pareizi noformēja pasūtījumu, prece bija pieejamā. Ne bija nekādas informācijas par preces nepieejamību.

Punkts 10. no noteikumiem:
10. LAIMĪGO STUNDU AKCIJAS PREČU ieguvēji tiks publicēti:
https://220.lv/lv/t/laimigo-stundu-pirceji
https://www.facebook.com/220lv

>>>> 220.lv,
Update on 27.12.2017, plkst. 16.17:
joprojam nav informācijas par Laimīgo stundu pircējiem par 22.12.2017.
https://220.lv/lv/t/laimigo-stundu-pirceji

joprojam nav informacijas par Laimīgo stundu pircējiem par jebkuru datumu
https://www.facebook.com/220lv

uz manu jautājumu Feisbukā, par to, kad būs zināmi laimīgo stundu pircēji, Jūs neatbildat.

V Viktors 05.01.2018

220.lv.
Prece bija ar laimīgo stundu zīmi.
Epastos, ar komentāriem, Jūs sūtat, ka Nadežda nepaspēja noformēt laimīgo preci un tāpēc sanaca noformēt par pilno cenu.
Savukārt tikai šodien Jūs nopublicējāt sarakstu ar laimīgo stundu pircējiem par 22.decembri. Un tur starp citu nemaz nav to preci!

Vai būs kādi komentāri?!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes