www.sudzibas.lv 220.lv Krāpšana

220.lv - Krāpšana

Iegādājoties veļasmašīnu veikals 220.lv apgalvoja ka 2gadi garantija kad jautāju, bet pēc kurjera piegādātās preces atsūta ŗēķinu kur norādīts 6. Mēneši garantija. Normāli? Būtu teikuši ka 6. Mēneši tad būtu pircis citur kur deva 2. Gadus. Neiesaku šos krāpniekus uzbāzīgos ar reklāmām un tjip "bezmaksas" piegādi. Neuzķerieties, viss ir ierēķināts;)

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 09.10.2017

Labdien! Lai varētu sniegt komentāru par šo situāciju, lūgums atsūtīt savu pasūtījuma nr uz [email protected] vai arī šeit!
Jau iepriekš atvainojamies par radušos situāciju.

interneta veikals 220.lv

T Tong Po 09.10.2017

Ja Tu nepērc lietotu preci vai dēļ kāda bojājuma nocenotu preci, par ko ir tiešas un nepārprotamas norādes pie preces jau brīdī,kad izdari pirkumu, tad pēc LR likumdošanas neviens pārdevējs nav tiesīgs Tev pārdot preci ar mazāku garantijas termiņu kā 2 gadi.
Iespējams, ka esi ko pārpratis, ieteiktu sazināties ar veikalu. 220.lv nav nekāds "krūmu" internetveikaliņš, šādas rebes viņi noteikti ka netaisa.