www.sudzibas.lv 220.lv Krāpšana

220.lv - Krāpšana

Pasūtīju sekciju e-veikalā 220.lv par summu 135.00 un pasūtīju kurjeru , maksa par to vajadzētu būt ap 13 EUR .
Kad jau uztaisīju pasūtījumu tad kurjer maksa izauga līdz pat 29.00 EUR . no kā ? ? Nezinu .
Tātad nu kurjeru gaidīt jau nebija laika , izlēmu braukt uz dpd un pabrīdināju 220.lv pa telefonu . Visu sarunājām kur var preci dabūt un līdz cikiem . Atbraucu pakaļ , saņēmu preci pati bet summa bija tāda paša ar 29 EUR par kurjeru . Sazvanīju 220.lv pajautāju par summu . Uz ko man bija atbilde - par kurjeru jūs naudu nedabūsiet jo tas ir jūsu risinājums to negaidīt . Kā arī kurjera maksa sistēmā ievadīta bija nepareizi , vajadzētu būt 13.00 nevis 29.00 un jūs dabūsiet atpakaļ tikai pusi no summas . Tātad - kurjer summa nepareiza , par pašu kurjeru visu summu arī dabūt atpakaļ iespējas nav . Samaksāju viņu dēļ nepareizi - 29.00 un atpakaļ tikai 17.00
Kas par apkalpošanu ? Un nu viņi domā ka man naida no debess nost krīt ? Pirmais un pēdējais pasūtījums jūsu 200.lv ... paldies ...

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 24.03.2017

Labdien,

Mēs atvainojamies par Jums sagādātajām neērtībām
Lai saņemtu konkrētu informāciju no atbildīgajām nodaļām un izrisinātu situāciju, lūzam atsūtīt pasūtījuma numuru.

Ar cieņu