www.sudzibas.lv 220.lv Krāpšana

220.lv - Krāpšana

Pasūtīju divas dažādas parfimērijas vienības par noteiktu cenu. Atsūtīja tikai vienu un par augstāku cenu nekā pasūtījumā. rakstīju pretenziju, kas satāda 1.52 Euro.

Saņēmu atbildi, ka es esot sūtījis par šo augsto cenu, par kādu veikals 220 ir atsūtījis. Un nekādu naudu neatgriezīšot. Otru pasūtīto preci arī neatdod.

Man jau protams nav vajadzīgi tie 1,52 Euro- jautājums ir par pašu krāpšanas shēmu. Izliek interneta veikalā vienu cenu, nakošā dienā cenu cenu palielina un neko nav iespājams pierādīt.

NESŪTIET NEKO NO veikala 220

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 10.02.2017

Labdien,
Pierādījums ir Jūsu pavadzīme, kuru Jūs saņemat uz e-pastu pasūtījuma veikšanas brīdī, sistēma viņu ģenerē automātiski.
Lūdzam atsūtīt Jūsu pasūtījuma numuru, lai varam noskaidrot visu informāciju kura mums ir pieejama.

BondsBonds 12.02.2017

Ko? Šis sacerējums ķīniešu valodā, jo ne sūda nesapratu?