www.sudzibas.lv 220.lv Krāpšana

220.lv - Krāpšana

21. 04. 2016. G. Nopērku just5 telef, un atbraucot mājās konstatēju ka telefons nemaz nevar ieslēgt. Iesmērēts nestrādājošs telef. 23. 04. 2016 telef smainīju, un diemžēl pret tādu pašu nestrādajušo. Man atgrieza naudu, bet protams, ka neviens nekompensēs zaudēto laiku un ceļa izdevumus. 20. 05. 2016 tomēr ar trešo piegajienu, bet talrunīti pasūtu, protams jau citu modeli. Pasūtot preci, tālrunītim bija līdzi bonusiņš, auto lādētajs, kurš diemžēl netika izsniegts. Protams, 220.lv šajā jautājuma savu vainu nesaskata, jo pavadzīmē tāds lādētajs nemaz neesot. Un nu pēdējais mans piegajiens šim veikalam, kas nu ir sagrāvis līdz pēdējam visu. 6. 09. 2016 es pasūtu datoru, kurš ir noliktavā, ja tic mājas lapai, bezprocentu kredītā. 07. 09. 2016, man zvana līzinga kompanija un apstiprina manu kredītu. 08. 09. 2016 man pīkstina 220.lv. Lieku uzsvaru uz vārdu pīkstina, jo apbrīnojami, ka tik lielai kompānijai nav pat resursu lai varētu piezvanīt savam klientam. Kad atzvanu lielai nabadzīgai kompanijai, izradas, ka manas preces nav noliktava un tiek piedavāta alternatīva prece, kurai sakrīt cena, bet parametri daudz vajāki. Es atsakos na tāda varianta, uz ko vīrietis pīkstinātajs atbild, ka sazināsies ar menedžeriem un noskaidros cik ilgi prognozējami man jāgaida, līdz šī prece atkal uzradīsies. Solījas personīgi man pārzvanīt. Un! Uzmanību! 09. 09. 2016 man pīkstina!!! Pīkstīna jau dāmīte, kas kā robots stāsta ka prece nav pieejama, administrācija nav pieejama un vakardienas kolēģis ar nav!! Vienīgais ko dāmīte zin ir administrācijas adrese, kuru viņa man nosauca. Baltā iela 1b. Mājaslapā šī adrese ir uzrādīta kā korespodences adrese. Es jau šo uztveru kā atklātu ņirgāšanos. Mazums tas, ka krāpnieciski tiek cilvēki pievilinati uz normālu preci, lai varētu iesmērēt alternatīvā nederīgu preci, vēl atklāti izsmej un ņirgajas

V