www.sudzibas.lv 220.lv Krāpšana

220.lv - Krāpšana

Sveiki. Cenas norādītas bez atlaidēm. 1. Bilde uzņemta 31. Oktobrī 2. Bilde uzņemta 11.11 un 3. Bilde uzņemta 16.11
Cenas aug nepajokam.
Vēlējāmies. Nopirkt šādu bumbu baseinu mazajai meitai, bet kautka atliekām pirkšanu, un kad pienāca diena kad bijām gatavi pasūtīt tad biju šokā ieraugot ka Cena no 49.99 ir uzkāpusi jau uz 79.99, varbūt vēl Cena noslīdēs uz leju, bet stipri šaubos, Cena varētu tikai augt uz augšu ka tas jau notiek.

17.11.2020

Atbilde no 220.lv Support Pārstāvja atbilde 17.11.2020

Labdien,
Paldies par Jūsu ziņu.
220.lv ir neatkarīgs pārdevējs, tāpēc produktu cenas tiek veidotas pēc noteikta algoritma.
Pēdējos mēnešos šīs preces ražotājs saņem palielinātu pasūtījumu skaitu, tādēļ tas ir palielinājis pārdošanas cenu, un tas likumsakarīgi ietekmē arī gala cenu patērētājam.
Mums patiesi žēl dzirdēt, ka šī produkta cena Jums šķiet pārāk augsta. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu mājaslapas plašajā piedāvājumā ir iespējams atrast preci, kas apmierinās Jūsu prasības pret kvalitāti un cenu.
Ja mēs varam Jums kā palīdzēt, lūdzu sazināties ar mūsu Klientu apkalpošanas speciālistiem pa tālruni +37125220 vai e-pastu :[email protected]

Joe Rogans👽 17.11.2020

Katrs interneta veikals diktē cenas pa savam, bet galvenais ir pircējs, kas izvēlās vai par tādu summu ir gatavs pirkt vai nē. Tā nav krāpšana, vienkārši 49€ varēja būt atlaides cena un 79€ pilnā cena. Diemžēl 220 vienīgie piedāvā šadu preci, tāpēc atliek vai nu pirkt pa pilno cenu vai gaidīt lielās atlaides

S Sintija Bērziņa 17.11.2020

Ja atvērsiet bildes, tad redzēsiet ka visas tās cenas bija bez atlaidēm.

K Klientamnavtaisnība 17.11.2020

Tā nav krāpšana, cenas var atšķirties katru dienu, tāpēc ķerat, kad ir zemāka, nevis atliekat.

S Sintija Bērziņa 17.11.2020

Protams no kļūdām mācīsimies,bet no 220.lv neko nesūtīsim tas točna.

A ab24 17.11.2020

Ar internetveikalu cenām nekad neko nevar zināt, te krīt, te kāpj. Šodien man no rdveikals.lv atveda Whirlpool trauku mazgājamo mašīnu. Pirms mēneša tā viņu lapā maksāja 323 €, pēkšņi paskatījos vienu dienu - cena bez jebkādas atlaides ir 306 €. Protams, ķēru momentu un pasūtīju. Otrā dienā cena bija augšā un tagad cena jau ir 352 €. Arī 220.lv esmu iepircies izdevīgi, tikai biežāk un laicīgi jāčeko interesējošo preču cenas.

S Sintija Bērziņa 17.11.2020

Nebiju iepirkusies 220.lv tāpēc nezināju ka cenas tik ļoti kāpj, zinot kā viņi reklamējas pa TV. Bet neko darīt, jāgaida ka būs cerams cena atkal lejā 👍