www.sudzibas.lv 220.lv Krāpšana, atsaka garantijas remontu

220.lv - Krāpšana, atsaka garantijas remontu

Tika nopirkts telefons samsung m52 5g. Mēnesi strādāja labi un tad vairs neslēdzās iekšā. Tika aiznests uz garantijas remontu. Mēnesi vēlāk saņemu telefonu un man pasaka ka remonts atteikts jo ir mātesplatei bojājums. Man ir jautājums kā pie velna var rasties mātesplatei bojājums ja telefons nav jaukts ārā. Ļoti esmu vīlies šajā kompānijā. Neiesaku nevienam tur iepirkties.

13.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 13.07.2022

Labdien!

Lai izskatītu Jūsu situāciju, lūdzam, precizēt pasūtījuma numuru, minot to šeit, vai iesūtot e-pastā: [email protected]

Ar cieņu, 220.lv

Papildināts Pingvīnēns 13.07.2022

Pasūtījuma nummurs ir 14818001

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 13.07.2022

Cienījamais Pingvīnēn!

220.lv pats neveic preču bojājumu diagnostiku un remontu, bet uztic šo darbu specializētiem servisiem. Pēc diagnostikas saņemam aktu par konstatētajiem bojājumiem un veiktajiem remonta darbiem, ja tādi ir bijuši.

Jūsu gadījumā mātes platei tika konstatēts mehānisks bojājums (iespiedums), par ko Jūs tikāt informēts preces saņemšanas laikā, kā arī Jums tika izsniegts akts, kur veikta foto fiksācija minētajam defektam. Šāda veida bojājums var rakstiet tikai mehāniskas iedarbības rezultātā uz tālruni no ārpuses. Mehānisku bojājumu rezultātā radušies defekti nav attiecināmi uz garantiju.

Jums ir tiesības nepiekrist servisa slēdzienam un vērsties PTAC pēc konsultācijas, kā arī vērties neatkarīgā servisā ekspertīzes veikšanai un informēt mūs, ja slēdziens būs savādāks kā sākontējais.

220.lv

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes