www.sudzibas.lv 220.lv Klientu maldināšana un melošana

Atrisināta220.lv - Klientu maldināšana un melošana

Vēlējos iegādāties trauku komplektu 220.lv, ar visām atlaidēm summa sanāca nedaudz virs 66 eur.
Pasūtījumu veicu 23.01.2023. , piegādei vajadzēja būt ap 20.02.2023. Pēc tam sāka sūtīt īsziņas, ka pasūtījums kavē, tiks piegādāts 06.03.2023, pēc tam 14.03.2023, tad 20.03.2023, uzreiz tajā pašā dienā atnāca ziņa, ka pasūtījums noraidīts. Rakstot uz 220.lv palīdzību, atbildēja:
"informējam, ka jūsu pasūtījums tika anulēts, jo preču piegādātājs nespēja veikt savlaicīgu preces piegādi.
Ja jums šī prece ir aktuāla, jūs varat izveidot pasūtījumu no jauna.
Kā kompensāciju par radušos situāciju piešķirsim jums 5eur 220.lv naudu. "

uz jautājumiem kāpēc veidot jaunu, ja var gaidīt esošo tiku ignorēts vairākkārtīgi. Izveidoju jaunu pasūtījumu, nu jau par lielāku summu, un pēkšņi prece bija pieejama nepilnas nedēļas laikā. 220.lv patīk čakarēt klientus, jo negrib tirgot par sākotnējo cenu, tāpēc izdomā atrunas uz piegādi, lai varētu notirgot dārgāk!

04.04.2023

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 04.04.2023

Labdien!

Lai izskatītu Jūsu situāciju, lūdzam, precizēt pasūtījuma numuru, minot to šeit, vai iesūtot e-pastā: [email protected]

Ar cieņu, 220.lv

Papildināts KRKLV 04.04.2023

Pasūtījums nr.: 19205378

Papildināts KRKLV 04.04.2023

Vēlos piebilst, ka pasūtījums tika atcelts 09.03.2023 un jaunais pasūtījums, 20162848, pasūtīts 11.03.2023 uzreiz bija pieejams nepilnas nedēļas laikā 15.03.2023. Kļūdījos ar datumiem.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta KRKLV 06.04.2023

Veikala pārstāvji sazinājās ar mani un piedāvāja iepriekš minēto trauku komplektu iegādāties par sākotnējo cenu, par kādu to biju pasūtījis, ko arī izdarīju. Līdz ar to, sūdzība ir uzskatāma par atrisinātu. Paldies!

K

RAMONA👀 04.04.2023

Ooo, pazīstami. Man bija tieši tāpat. Visu laiku pārceļ un solīto pāris dienu laikā, aizvilkās līdz 2 mēneši.

E Elita Doktere 18.05.2023

220.lv izvairās publicēt komentārus, kas nav nepieklājīgi, bet atbilst patiesībai attiecībā par preces komplektāciju.
Bloķē iespēju komentēt atkārtoti. Vietā Jūsu atsauksmes par preci 220.lv Ir ierakstīts :- Jūsu komentārs tiks izskatīts un publicēts 3 darba dienu laikā.(komentēts 10.05. 2023, vēl 18.05.2023 nav publicēts)
Ignorē uzdotos jautājumus par preci vai sniedz neatbilstošu atbildi.
Mans jautājums:- Kur palicis mans vērtējums par preci? 220.lv ievieto cita pircēja atbildi:- Droši variet pirkt šo preci! Viegli montējama un ikdienā pilda savas funkcijas