www.sudzibas.lv 220.lv Jauna vai lietota?

220.lv - Jauna vai lietota?

Uzdāvināja portatīvo datoru acer uz Ziemassvētkiem. Jau pirmajā diena sakas problēmas, jo dators patstāvīgi izslēdzas, aizvedam atpakaļ, pieņema pēc 28 dienam sazinajas, kad esot saremontēts. Aizbraucam pakal, darbojas aptuveni nedelu. Pec tam atkal salauza! Aizbraucam, viņi saka ka apskatīsies un pazvanis. Sievai nervi uzdeva! Piedraudejam ka izsauks bez tabu, lai pareklamē. Uzreiz atnesa jaunu.
Labākais tas ka atverot jauna datora iepakojumu bij līdz parits vienkaršu instrukciju, kas nebija iepriekšēja pirkuma. Ieslēdzot datoru pamata izvēlne ari bij par 80% savadaka. Tai mirkli sapratu kad mums tika pārdots dators kas jau pirms tika nopirks, lietots un atgriezts.
Citiem pircējiem iesaku kad kaut ko šaja majas lapa iegadajaties iedodiet parbaudit vai tā prece jau nav lietota: (

01.02.2019

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 04.02.2019

Labdien,

Lūgums ir precizēt Jūsu pasūtījuma numuru, lai mēs varam noskaidrot visu informāciju par radušos situāciju.

Gaidīsim Jūsu atbildi,
Ar cieņu

K Klientamnavtaisnība 04.02.2019

Dēļ visiem šitiem čudikjiem Bez tabu vairs negribās skatīties, skaidr, ka tur būs tikai visi šie draudētāji... nekā interesanta un jauna.