www.sudzibas.lv 220.lv Figu jums ne preci

220.lv - Figu jums ne preci

Solīja preci piegādāt 24.04. Neviens neko nav piegādājis. Pazvanot, Sola, ka noskaidros un nomet klausuli, tā katru reizi, pēc tam neceļ. Bija super labs veikals, kas viņiem tur tagat sagājis grīstē nevar saprasts, palicis par prastu lētu zagļu kantori, izskatās, ka taisās saraut piķi un notīties, atstājot pircējus ar garu degunu. Ne velti viņiem tas SIA saucas pigu. Figu jums ne preci un naudu ari atpakaļ nedosim.

12.06.2020

I Irirvik 12.06.2020

Man tieši tāda situācija. Pasūtīju preci ar piegādi nākamajā dienā. Pagāja jau divas dienas un konsultanti neko nevar teikt par piegādes terminiem.

A Atrsn 14.06.2020

Akropole tagad atrodās preces paņemšanas punkts, man tur nepatika, ilgi jāgaida, bardaks. Galīgi garām . Ģertrūdes ielā bija labāk. Preci arī ilgi nācās gaidīt, nezinu kāpēc.

A Atrsn 14.06.2020

Un vēl samaksā par preci un plus vēl par pārskaitījumu, agrak tā nebija.. Tas ar man nepatika.