www.sudzibas.lv 220.lv Cūcīga attieksme

220.lv - Cūcīga attieksme

Šīs kompānijas valdība uzskata, ka var mierīgi pārdot savu klientu e-pastu datu bāzi jebkura biznesa īpašniekam, lai tas varētu sūtīt jums savu spamu. Ļoti cūcīga attieksme no viņu puses.
Nezinu, kā tāda ideja vienkārši varēja ienākt cilvēku prātā...

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 12.03.2018

Labdien. Mūsu mājaslapā sadaļā: Kā iepirkties, ir norādīta informācija:

16.5. Reģistrējoties vai veicot pirkumus interneta veikalā 220.lv, Jūs piesakieties jaunumu saņemšanai uz Jūsu e-pastu un sms no 220.lv, kā arī no 220.lv partneriem - „Foodout.lv” (SIA „Foodout.lv”, PVN Reģ. Nr. LV 40103764326), „ČILIJA PIZZA” (SIA „ČILIJA PIZZA”, PVN Reģ. Nr. LV 50003569581) un piekrītat, ka informācija tiek nodota UAB SYNOPTICOM Reģ. Nr. 300650435, anketēšanas pakalpojuma nodrošināšanai, kā arī SIA "Riga City Service" Reģ. Nr. LV40003819844 gadījumā,

Pirkšanas nosacījumi: https://220.lv/lv/t/pirksanas-nosacijumi

Andris Sa 02.03.2018

Spams ir patiešām garlaicīgs, bet mēs dzīvojam 21 gadsimtā un aizsargāties no tā nav problēmu. Vienkārši vajag izveidot atsevišķu e-pastu pasūtīšanai :)