www.sudzibas.lv 220.lv Cita prece

220.lv - Cita prece

Atsūta preci, kura neatbilst aprakstam, zemāka kvalitāte un citi parametri. Piedāvāja tik sūtīt preci atpakaļ un prasīt samainīt, bet ja nebūs pret ko tad atgriezt naudu.
Naudu atgrieza pēc divām nedēļām, jo aprakstītas preces dabā nav. Atsauksmi par neveiksmīgu pirkumu noraidīja. Kā te dažam iesaka atstāt atsauksmi par pārdevēju Boardmax man neizdodas, jo nekur nav tādas opcijas. Toties 220.lv turpina piedāvāt šo preci ar iepriekšējo aprakstu, neko nemaina, neinformē ka tādas preces nemaz nav, kaut arī zina par to. Arī jautājumu pa šo tēmu ignorēja, nopublicēja. Laikam izdodas pārdot preces cilvēkiem kuri samierinās ar citu preci...

25.07.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Papildināts Ilona Sinavska 25.07.2023

Pasūtījums 22147930

Papildināts Ilona Sinavska 26.07.2023

Masāžas ierīce Profesionāla bezvadu masāžas trieciena pistole, muskuļu masieris ar 12 uzgaļiem | Massage gun
4

Pārdevējs:
Boardmax, UAB

Papildināts Ilona Sinavska 26.07.2023

Masāžas ierīce Profesionāla bezvadu masāžas trieciena pistole, muskuļu masieris ar 12 uzgaļiem | Massage gun
47
99

Pārdevējs:
Boardmax, UAB

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 26.07.2023

Labdien!
Kā Jūs pamanījāt, preces pārdevējs ir "Boardmax UAB", kas izmantojot 220.lv platformu, pārdod, komplektē un izsūta pasūtīto preci klientam. Gadījumos, kad ir notikusi kāda kļūda, 220.lv nodrošina komunikāciju starp pārdevēju un atsevišķos gadījumos arī preces nogādāšanu pārdevējam.
14 dienas ir likumā noteiktais termiņš, kura laikā prece tiek nosūtīta pārdevējam, tiek izskatīta pretenzija, pieņemts lēmums, paziņots mums izpildei un tiek noformēta naudas atgiešana.
Šāda problēma varēja rasties 2 iemeslu dēļ - precei mājas lapā nav precīzs apraksts vai komplektētājs kļūdījās, ieliekot pasūtījumā nepareizo preci.
Mēs atkārtoti vērsām pārdevēja uzmanību uz šo starpgadījumu un lūdzām atsūtīt mums apliecinājumu, ka pārbaude ir veikta un tālākajos pasūtījumos klienti saņems pareizo preci.
Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
220.lv

Komentāri (1)

G Godiigie 20.05.2024

Pilnībā piekrītu! 220.lv neapstiprina negatīvos komentārus. Pat ar pievienotām bildēm.
Boardmax, kā preču pārdevēju galīgi NEIESAKU!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes