www.sudzibas.lv 220.lv Bojāta prece

220.lv - Bojāta prece

Nesūtiet no 220.lv neko!!!Pasūtiju telefonu,kad atnāca kastīte bija vaļā un krāsa neatbilda ko sūtiju.Tad vēlāk piesaistija bezprocentu kredīts un nopirkām Televizoru,Jā atnāca laicīgi nekas nebija atplēsts bet problēma parādijās kad pieslēdzās Tv, bilde raustijās,nomainijām kabeļa uzgalu un tā pat nekā.Saprotu šis veikals nodarbojas ar bojātu preču tirgošanu,tikai nekur tas nav rakstīts,un cenas ir palielas priekš precēm ar defektiem.Neiesaku sūtīt šeit preci 220.lv.

2 2016merk 06.01.2016

Jā, 220 ar telefoniem ir īstas šausmas. Brīžiem liekas, ka vienus brāķus un pāršūtos mēslus tirgo

D dace gruze 07.01.2016

Labdien!!! Gribu Jūs visus informēt par advokātu Mediņu no Kuldīgas.Mīļie cilvēki neuzķeraties uz viņa pakalpojumiem.Viņš liekas liels un gudrs,bet īstenībā tikai naudas slaucējs un nekas vairāk.Esmu viņa pakalpojumā ļoti vīlusies.Un galvenais ka ļoti dārgs.