www.sudzibas.lv 220.lv Bojāta prece

220.lv - Bojāta prece

Tika pasūtītas Proficook Pc-Psm 1031 elektriskās sāls / piparu dzirnaviņas, sudraba
pārdevējs: Galador Grupp Oü. Saņēmām omniva pakomātā. Izsaiņojām mājās. Vienās dzirnaviņās iebērām sāli, otrā melnos, mazos piparu graudiņus, tika ieliktas baterijas. Dzirnaviņās, kurās sāls, ļoti labi samala, otrās tikai rūca un nemala. Samainījām garšvielas un rezultāts tas pats. Vienas tikai rūc un nemaļ. Preci nodevām atpakaļ 220.lv. Rezultātā mums paziņo, ka dzirnaviņas tika lietotas un mehāniska bojājuma dēļ tās nedarbojās. Tā nav ražotāja vaina. Pilnīgs absurds un bezspēcība, jo vienkārši esi izsmiets. Nekad netiks pasūtīta prece šajā kantorī. Neiesaku nevienam šo vilšanos.

17.03.2022

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 17.03.2022

Labdien!

Lai izskatītu Jūsu situāciju, lūdzam, precizēt pasūtījuma numuru, minot to šeit, vai iesūtot e-pastā: [email protected]

Ar cieņu, 220.lv

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 17.03.2022

Labdien, Jana.

Kā Jūs miniet sūdzībā, preci iegādājāties no Galador Grupp OÜ, attiecīgi šis uzņēmums ir atbildīgs par patērētāja tiesību ievērošanu un garantijas nodrošināšanu. Šajā pirkumā 220.lv tika izmantota kā platforma (līdzīgi kā fizisks tirdzniecības centrs, kas apvieno daudzus pārdevējus vienā ēkā), kas palīdz savest kopā pircējus un pārdevējus, kā arī nodrošina preču pieņemšanu no klientiem un to nogādāšanu pie pārdevēja. Mēs nevaram mainīt vai ietekmēt pārdevēja lēmumu.
Preces pieņemšanas brīdī, mūsu darbinieks konstatēja, ka vienām no dzirnaviņām ir bojāta plastmasas detaļa un šī informācija ir fiksēta arī preces pieņemšanas/nodošanas aktā, kas Jums tika izsniegts.
Prece tika nogādātā tās pārdevējam Galador Grupp OÜ, kurš, veicot tās novērtēšanu, konstatēja mehānisku bojājumu.

16.03.2022 mēs Jūs informējām par pārdevēja pieņemto lēmumu un tā pamatojumu.

Ja Jūs nepiekrītat pārdevēja Galador Grupp OÜ pieņemtajam lēmumam, mēs aicinām Jūs vērsties PTAC ar iesniegumu izskatīt šo strīdu.

220.lv