220.lv - BOJĀJUMS

Iegādājāmies bērnam makvīna radio vadāmo mašīnu kā Ziemassvētku dāvanu. rezultātā neskatoties uz to, ka mašīnā un pultī kopā bija jāievieto 11 baterejas, tā tomēr nestrādāja.
Nez kā justos justos Jūsu 4 gadus vecais bērns nesaņemot funkcionējošu auto. Mūsējos bēdās nolaida plecus un aizgāja spēlēt datora spēles. par laimi, tētis bija tik gudrs un aizgāja uz RIMI nopirkt dēlam dāvanu, kura reāli strādāja. Izsaku mega nopēlumu par to, ka netiek pārbaudīta prece pirms pārdošanas un sabojāti svētki bērnam.

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 27.12.2016

Labdien,

Mēs saprotam Jūsu sašutumu, taču mums nav tiesību pārbaudīt preci pirms pārdošanas, tā tiek piegādāta no piegādātāja uzreiz pasūtītājam. Vēlamies precizēt Jūsu pasūtījuma numuru, lai rastu risinājumu šajā situācijā,
Atvainojamies par Jums sagādātajām neērtībām,
Gaidīsim Jūsu atbildi

K kartupelis2 24.12.2016

Un tagad mirklis saprāta, lūdzu. Zinat kāds viņiem apjoms, un cik reāli ir katru mantu pārbaudīt? Jautājums, no kurienes tās mantas nāk, un cik tās ir kvalitatīvas. Neslavinu un neaizstāvu 220.lv, bet iedomāsimies ja Jums būtu savs veikals ar lieliem apjomiem, un visu lēto piegādātāju mantas varētu aptaustīt un pabraukāties. Garantija un viss, arlabunakti.

C critical thinker 24.12.2016

`tā ir garantija. ne jau veikals plēš ik preci no iepakojuma un pārbauda

Ventilators 26.12.2016

Pat Elkors nepārbauda preci. Kur nu vēl internetveikals. Internetveikaliem gam viena bēda, atgriezta prece un atvērts iepakojums no klienta puses ir mīnuss kabatā. Ne jau tas, ka nav pārdots, bet tas ka nevar kādam citam klientam iestāstīt "citam klientam vnk nepatika!". Reāli padomās, ka bijušas problēmas utml..

Cik daudz sapņu cilvēkiem.. Varētu arī attiecināt, ka dāvans laicugi jāgādā. Kaut kā atlaides neatšķiras pat mēnesi iepriekš, tikai saukļi

H Hariss 16.01.2017

lielākais g i veikals eiropā, izlasiet, īpašnieks pigu.lt, ļietuvaiči, vēl ir jautājumi?