www.sudzibas.lv 220.lv Atverta prece bez originala iepakojuma un aizsargiepakojuma

220.lv - Atverta prece bez originala iepakojuma un aizsargiepakojuma

Iegadajamies preci Gertrudes iela 94a. MI Action Camera 4k. APsezamies apskatit savu preci. Liels brinums bija kad ieradzijam veikala maisa iepakotu jau atverto karbu kur bija ielikta kamera ar objektivu bez aizsargpleves. Karba bija atverta bez originalas hermetiskas pleves. Instrukcija bija pielimeta zem karbas, objektivs ari bez pleves un ar mikroplaisu ko ieraidzijam zem lenka kad atveram. Kadel? Kapec? Kameru uzreiz pec apskatisanas un ieraudzita atnesam atpakal pardevejam (ap 10 minutem pagaja) . Ir tada sajuta ka mums ielika kadu lietotu kameru jo nopirkam to bez atlaides un noradijumiem uz defektiem un bojajumiem. Prece par pilnu cenu izradijas atverta un bojata.3 maija 2019. G. Sanemam un taja pasa diena 3 maija 2019. G. Atdevam aizpildot aktu uz garantijas servisu un atteiksanas aktu.
Vienigais ko gribajam - jauno originala iepakojuma savu preci.
Preci vispar nelietojam.
Kur vel var verstie un ka vel rikoties kur sudzities

03.05.2019

Papildināts Paul Ch 03.05.2019