www.sudzibas.lv 220.lv Apkalpošana

220.lv - Apkalpošana

Pirmo reizi mūžā, man ir patīkama pieredze e-veikalā. Pilnīgi bez sarkasma varu teikt, ka viss process noritēja neticami veiksmīgi. Protams, man vēl priekšā ir arī piegāde, bet šoreiz es runāju par pasūtīšanu. Izvēlējos ledusskapja modeli, ieraudzīju, ka 1a.lv lētāk, bet 220.lv ir akcija ar bezmaksas piegādi. Uzrakstīju čatā, kur atbild reāls cilvēks, starpcitu (1a.lv var mācīties, Jūs skarbi atpaliekat, esmu mēģinājis vairākas reizes), un sarunāju lētāku cenu. Protams, sanāca viegli dārgāk, bet ar piegādi krietni ietaupīju - nu labi, aptuveni 20 eiro, bet citiem tā ir liela nauda.

Prieks redzēt, ka veikals ar ne tām labākajām cenām, tomēr izsitas, ne tikai ar savu skaļumu reklāmās, bet arī pasūtīšanas kvalitāti.

P.S. Protams, vēl neesmu saņēmis preci, par to būs atsevišķs ieraksts, ja nebūs ok, bet to sociālajos - tur strādā labāk.

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 15.06.2016

Labdien, besiibraucejas. Paldies par atsauksmi. Mēs ikdienas cītīgi strādājam, lai sniegtu mūsu klientiem vislabāko apkalpošanu. Novēlam Jums izdevīgus pirkumus arī turpmāk.

Inženieris 15.06.2016

Kaut kāds samurgojums, paši saprotat, ko uzrakstījāt? Un blēži 220.lv jau uzreiz klāt, ko tad neatbildat tiem kuri te jau mēnešiem no Jums gaida?
SARLOTĀNI!

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 04.07.2016

Labdien,

Kāds ir Jūsu jautājums,
Ja Jums ir kāds jautājums par pasūtījumu, lūgums precizēt pasūtījuma numuru,

Gaidīsim Jūsu atbildi,
Ar cieņu,
Jauku dienu

Patīkami, ka kāds arī uzraksta kaut ko pozitīvu. 15.06.2016 no rīta iegāju viņu mājas lapā, lai uzzinātu par saldējuma gatavošanas mašīnu, pēc 1,5 min. saņēmu atbildi, pasūtīju un jau 18:30 viņa bija mājās. Arī par preču kvalitāti sūdzēties nevaru, fotoaparāts kalpo jau 10. gadu (pirkts 2007.gada maijā), telefons arī strādāja godam, pret automašīnas putekļsūcēju arī nekādu pretenziju nav. Vienīgi reklāmas gan nedaudz par biežu :)

V Vecmilgravis Osis. 17.06.2016

cik samaksaja tev par reklamu?:)