www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

AtrisinātaMobilukss/ 1A.lv veikals - Slikts serviss

Jaunais datora cietais disks uzreiz pēc pirkšanas nalasa datus, nav tpazists datorā - rūpniecības braks. Atnēsu disku servisā, pēc adreses Mūkusalas 41, 3.janvāri. Šodien jau 26.februāris, rezultāta nav. Jau pagājuši 38 darba dienas (54 kalendāra dienas). Dažādus reizēs zvanījuši uz 1a.lv un atbilde vienmēr vienāda: jūsu prece servisā, gaidiet. Servisa pieņemšanas aktā ir noradīts, kā (citāte): "Iekārtas atrašanās laiks SIA MOBILUKSS ir ne ilgāks par 30 darba dienām."

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 26.02.2018

Labdien! Sazinājāmies ar Jums telefoniski un vienojāmies par situācijas risinājumu. Diemžēl, gadījumos kad prece tiek sūtīta ražotājam, garantijas laiks var ieilgt. Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta DmitrijsK 02.03.2018

Galu-galā es dabūjuši jaunu strādājošu disku. Bet 2 mēnesi, lai apmainīt defektīvo preci, tas ir pārak daudz.

D