www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšanās un blēdība

AtrisinātaMobilukss/ 1A.lv veikals - Krāpšanās un blēdība

Pirms dažām nedēļām mēģināju pasūtīt sev vēlamo un it kā noliktavā esošu preci. Izpildīju visas norādes, saņēmu jaukas atbildes uz e-pastu un sms, bet vēlāk izrādījās, ka tie bija klaji meli. Kad biju apmaksājis rēķinu pēc laika atzvanīja pieklājīga vāvere un paskaidroja, ka preces tomēr nav noliktavā. Kaut kad atgriezīšot naudu. Nu pat vēlreiz uzkāpu uz to pašu grābekli: pasūtīju ko citu, speciāli palūdzu lai "operatore" noskaidro vai tiešām ir manis izvēlētās lietas. Varbūt pirmo reizi tā gadījās! Sekoja optimistiska atbilde pēc it kā pārbaudes: viss kārtībā, noliktavā ir pat vairāk kā man vajadzētu. Atkal apmaksāju, pēc dienām atkal zvans - prece nav, varbūt vēlaties ko alternatīvu. Skaisti! Atteicos un sāku gaidīt manas naudas atmaksu. Foršs paņēmiens kā vairākas dienas var mierīgi grozīt svešu naudu un pēc tam to nevainīgi atmaksāt!

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 12.02.2018

Labdien! Diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece var beigties piegādātāja noliktavā. Par preces neesamību Jūs informējām, tiklīdz saņēmām informāciju no piegādātāja. Naudu par pasūtījumu pārskaitījām Jums, pasūtījuma atcelšanas dienā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.02.2019

Bomboklak 12.02.2018

Nezinu, ko Jūs esiet pasūtījis, bet ja tā ir kāda detaļa, kas domāta Bitcoin rakšanai tad vien samierinieties.
Tādas detaļas šobrīd pērk puspasaule, jo aptrakuši. Jāgaida, kamēr pāries trakums.

Bet, ja nav saistībā ar mining, tad cita runa.

9 9wave 12.02.2018

Nu diez vai ar akvārijā dzīvojošu samu barību varētu rakt Bitcoinu! Bet tas nekas, esmu jau pieradis, ka idioti visapkārt, turpiniet komentēt! ;)

B Bruno Leja 19.02.2018

Šī organizācija ja tā var saukt ir tiešā nozīmē blēži, viņi vienkārši neivēro likumu, vajadzētu uzūtīt valsts kontroli, nepilda neievēro preces atgriešanas tiesības.