www.sudzibas.lv 1a.lv zemas kvalitātes klientu serviss, bojāta prece un pilnīga klientu interešu ignorēšana

Atrisināta1a.lv - zemas kvalitātes klientu serviss, bojāta prece un pilnīga klientu interešu ignorēšana

2019. Gada 16. Septembrī internetveikalā 1a.lv veicu mobilā tālruņa Samsung Sm-A105 galaxy a10 dual black pirkumu. Telefons tika saņemts savlaicīgi kā plānots un sākts lietot. Pēc nepilna mēneša telefons pārstāja darboties. 2019. Gada 14. Oktobrī nogādāju telefonu uz garantijas remontu, nododot telefonu 1a.lv klientu apkalpošanas centrā. Darbiniece ļoti laipni apkalpoja, informēja, ka garantijas remonta laiks ir viens mēnesis, bet parasti tik ilgi neesot jāgaida, tikai tad, ja jāsūta kāda detaļa no ārzemēm. Darbiniece arī lika man izvēlēties, vai gadījumā, ja telefons nebūs saremontējams, vēlēšos atpakaļ naudu vai iespēju tādu pat summu iztērēt veikalā 1a.lv. Izvēlējos naudu.
Tik tālu viss cerīgi un uzticību raisoši. (jāpiebilst, ka šis pirkums ne tuvu nav pirmais pirkums no internetveikala 1a.lv, kopš 2017. Gada esmu iegādājusies 23 preces) .
Tuvojoties noteiktajam termiņam – mēnesi pēc telefona nodošanas garantijā pati sāku interesēties kā tad lietas virzās ar manu telefonu. Sākumā man laipni atbild, ka nav vēl nekādu ziņu no servisa centra, kamēr aptuveni 14. Novembrī, kad piezvanīju atgādināt, ka nupat mēnesis ir pagājis, darbiniece man paskaidroja, ka nav mēnesis jāgaida, bet gan 30 darba dienas, kas ir arī ierakstīts telefona garantijas pieņemšanas aktā. Pēc šī pārlasu minēto aktu, izskaitu 30 darba dienas, kas ir 2019. Gada 26. Novembris un zvanu atkal. Pirmajās reizēs darbinieki ir laipni, sola sazināties ar 1a.lv servisa centru un man atzvanīt, ko arī izdara un informē, ka nekādas jaunas informācijas viņiem diemžēl nav.
Pēc tam diemžēl saziņa ar 1a.lv klientu apkalpošanas centru kļūst visai mokoša. Tik vien kā automātiskais atbildētājs sarunas sākumā vēsta, ka mans zvans viņiem ir ļoti svarīgs. Turpmākā sarunas virzība par to neliecina. Darbinieki sola sazināties ar 1a.lv servisa centru un man atzvanīt, bet parasti neatzvana gan. Tad kādu dienu, pēc mana kārtējā zvana man liek uz 1a.lv servisa centra e-pastu nosūtīt maksājuma uzdevumu, jo to prasot ražotājs. To arī nekavējoties izdaru, vienlaikus uzdodot jautājumu servisa centram, kāpēc šāds termiņa kavējums. Ne atbildi, ne ziņu par to, ka mans sūtītais dokuments ir saņemts tā arī nesaņemu (interesants fakts – 1a.lv servisa centram nav tālruņa numura, jebšu klienti nekādi paši nevarot viņus sazvanīt. Diez kāpēc?) .
Mana tālākā saziņa ar 1a.lv klientu apkalpošanas centru ir aptuveni šāda. Piezvanu, noklausos jauko automātisko atbildētāju, ka mans zvans viņiem ir svarīgs, izstāstu savu bēdu un man tiek uzdots jautājums – jūs maksājuma uzdevumu nosūtījāt? Un es atbildu jau otro, trešo un ceturto reizi, ka jā esmu nosūtījusi pieprasīto maksājuma uzdevumu. Tad klientu apkalpošanas centra darbinieks sola sazināties ar 1a.lv servisa centru un atzvanīt man dienas laikā. Bet neatzvana ne tās dienas laikā, ne vispār atzvana.
Tas viss ilga līdz pat 2019. Gada 13. Decembrim, tas ir faktiski 2 mēnešus pēc telefona nodošanas garantijas remontā, kad saņemu ziņu, ka mana 1a.lv nopirktā telefona garantijas remonts ir atteikts, jo nav ievēroti ekspluatācijas noteikumi. Ilgi mēģinu sazvanīt klientu apkalpošanas centru, kamēr kāds paceļ, kur uzzinu, ka telefonā konstatēti mitruma radīti bojājumi. Neko citu, ne arī to, kādas ir manas iespējas, ja es nepiekrītu šim slēdzienam kā arī vispār par absurdo termiņa kavējumu, klientu apkalpošanas centra darbinieks man nevar atbildēt.
Ņemot vērā iepriekš minēto, vēlos skaidrojumu šim termiņa kavējumam un atmaksātu naudu par iegādāto telefonu (vai arī salabotu telefonu) . Nav adekvāti, ka pelnošs komersants, ar labu reputāciju, atļaujas neievērot termiņu garantijas remontam, vienlaikus atsakot man garantijas remontu, jo neesmu ievērojusi ekspluatācijas noteikumus. Faktiski, 1a.lv var darīt, kā sanāk un kā ērtāk, bet man tiesību šajā situācijā nav (pat saņemt korektu un savlaicīgu informāciju no 1a.lv klientu apkalpošanas centra) . Turklāt, es nepiekrītu 1a.lv servisa centrā konstatētajam – telefons tika lietots tikai nepilnu mēnesi un nav bijis saskarē ar ūdeni.

16.12.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 17.12.2019

Labdien,
Ļoti atvainojamies par radušos situāciju, ka garantijas serviss bija tik ilgs.
Autorizētais serviss sniedza atzinumu, ka precei ir konstatēti mitruma radīti bojājumi.
Diemžēl šāda veida bojājumi netiek novērsti garantijas ietvaros.
Ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 11.02.2020

Uzņēmuma 1a.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

K

Komentāri (4)

K Kristīne - 18.12.2019

Paldies par atvainošanos, es gan tā vietā gaidīju kādu reālu rīcību. Un joprojām neesmu saņēmusi atbildi no 1a.lv, kādas ir manas tiesības un kas man jādara, ja es nepiekrītu garantijas servisa atzinumam.

K Kristīne - 12.02.2020

Smieklīgi. Te parādās automātiska ziņa, ka sūdzība ir atrisināta un pārstāvji ir mēģinājuši sazinājušies ar mani.. Nesazinājās un nav atrisināta, es samierinājos ar situāciju un vairs 1a nekad neiepirkšos, ko iesaku arī citiem.

U Unda5 18.12.2019

Garantijas remonts vienmēr atzīs visu par klienta vainu, jo klients tak neies uz savām ekspertīzē lai pierādītu savu taisnību. Rijīgi Jūs esat 1a.lv.. Tas tiesa..

B Barabashka 23.12.2019

https://likumi.lv/doc.php?id=23309

26.1 pants. Strīda risināšana ar pārdevēju vai pakalpojuma sniedzēju

(5) Pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs 15 darbdienu laikā no iesnieguma saņemšanas dienas sniedz patērētājam rakstveida atbildi uz iesniegumu un informē par iespējamo prasījuma izpildes veidu vai strīda risinājumu, ja minētajā laikposmā nav panākta vienošanās par patērētāja prasījuma izpildi vai alternatīvu prasījuma izpildes veidu.

(10) Ja pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs atsakās izpildīt patērētāja prasījumu vai patērētāju neapmierina pārdevēja vai pakalpojuma sniedzēja piedāvātais risinājums, patērētājs ir tiesīgs vērsties:
1) Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, lai saņemtu palīdzību strīda risināšanā;

35.pants. Atbildība par preces vai pakalpojuma trūkumu nenovēršanu termiņā
Ja pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs 30 dienu laikā no dienas, kad patērētājs pieteicis prasījumu par preces vai pakalpojuma trūkumiem, vai attiecīgi pilnvarotu uzraudzības un kontroles iestāžu noteiktajā termiņā nav novērsis preces vai pakalpojuma trūkumu, viņa pienākums ir atlīdzināt visus zaudējumus, kas patērētājam radušies sakarā ar kavējumu.

Nav ko internetā gaidīt no veikala risinājumu, viņu biznesa modelis ir balstīts uz apjomu, nevis kvalitāti. Ne jau 2 mēnešus servisa centrs preci marinē, bet vienkārši veikala darba spēka kapacitāte neļauj laicīgi un kvalitatīvi visu izdarīt, tāpēc neatzvana, neatbild utt. Zvans uz PTAC, konsultācija un tad iesniegums PTAC.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes