www.sudzibas.lv 1a.lv www.1a.lv neko izdarīt nevar!!!

Atrisināta1a.lv - www.1a.lv neko izdarīt nevar!!!

Pirms 3dienam pasūtiju poratīvo datoru internetveikalā 1a.lv un šodien teica ka piegādašot ar exprespastu.. Nu nācās izbrīvēt veselu darbadienu un pūt mājās 11h no 8:00 lidz 19:oo un nekadu kurjeru es nesagaidiju, un neviens neko nezvanija un nelikās ne zinis arī! tad nu es tagad esmu apzvanijusi kādus 10 telefonus gan uz 1a.lv gan uz exprespastu un neviens neko nezinot un neviens neko izdarit nevarot un neviens neko neredzot... 1a.lv vispar teica ka lai gaida lidz ritdienas 3:00 pa dienu un tad ja nekas nebus atvests tad lai zvana vinjiem velreiz tad vinji tikai sāks meklēt kur nu šis dators ir palicis... tad es sāku uz vinjiem pa telefonu bļaut ka vienošanas bija ka pienāks šodien nevis rīt vai vēl kaut kad pēc mēneša, protams vinji palika pie sava... pedējais ko es izdariju bija tas ka es piereģistrēju vēl sūdzību exprespastā lai viņi meklē rokā... un par internetveikalu 1a.lv radies tik nožēlojams iespaids ka vinji neko izdarīt vispār newar un viss ir pie dirsas - 1. un peedeeja reize ka es no vinjiem kautko pasūtu!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 25.03.2019

O

K kapos 01.09.2008

Piekritu, labak izveleties m79, metaleks, tie ir labi sevi pieradijushi, bet ne 1a.lv, pasutiju portativo, shie zvana, saka, ka japarskaitot, lai gan noradiju, ka maxashu preces sanemshanas bridi, bet nu shie saka, ka kkads lv express pasts to neatbalstot, nu labi, iemaksaju naudu uz kontu ar parskaitijumu, tagad gaidu un gaidu, uz e-pastiem vairs arii neatbild. NEpercieties tur.

A Aleksandr 16.03.2010

polnastju soglasen.1a.lv ot nego sedim mozhno statj.I eto ewe predstavitelj R DINAMO.
Uzhas!Dinamovci vi bi podumali xorowo.

J Jana 25.01.2011

Pilnigi stulbs veikals! Gribejam pasutit printeri, aizpildijam pasutijumu formu, bet neviens neatzvanija. Zvanam pec 2 dienam, izradijas, ka vini par pasutijumu vispar neko nezin. Un kaut kada stulbene vel nepieklajigi atbild, ka mes nepareizi kaut ko tur aizpildijam. Idiotisms. So veikalu ir jasledz ciet! Cik jau negativas atsauksmes sheit bija bublicetas!

B blteblte 30.12.2013

Nu redz..., sūdzība 2008. gadā bet aktuāli vēl šobaltdien.

Man arī solīja preci atvest, bez zvana bez nekā nosēdēju ar ģimeni visu dienu mājās gaidot pasūtījumu tā vietā lai atpūstos brīvdienās. 2014. gadam nepieņemama apkalpošanas kvalitāte...

1a.lv Pārstāvja atbilde 04.02.2014

Sveiki. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Diemžēl pirmssvētku un svētku laikā pasūtījumu apstrāde var aizņemt ilgāku laiku kā ikdienā, taču ceram, ka produktu saņēmāt un viss ir kārtībā.

retas_sudzibas 04.09.2015

Bulsh