www.sudzibas.lv 1a.lv Vienas problēmas

1a.lv - Vienas problēmas

Vienas vilšanās!1. 1 gadu atpakaļ iegādājos xbox 360 spēles kā dāvanu Ziemassvētkiem, piegādes laiks- 3 dienas. Dienā, kad man jāsaņem prece man zvana 1a serviss un pasaka, ka preces nav pieejamas, nu un tā vajadzēja skriet caur visu Rīgu un meklēt tās nolāpītās spēles.2. Šogad naivi pasūtot klaviatūru, kura maksā 180 eiro atkal notiek pilnīgi tas pats- zvana 1a serviss dienā, kad man jau būtu jāsaņem prece un pasaka, ka preces nebūs. Kopumā tā ir vienkārši ņirgāšanās par klientiem- Tu samaksā un gaidi, bet beigās pedējā brīdī Tev piezvana un pasaka, ka vienkārši nebūs. Tāpēc, ja kāds tiešām vēlas savu preci saņemt ar 100% garantiju- tad noteikti ne no 1a, jo absurdā kārtā kā visi normāli internetveikali tas nepieliek, ka prece jau nav pieejama, bet ļauj Tev samaksāt un gaidīt! Atkārtota nepatīkama pieredze!

K konrādsm 17.12.2015

Pilnībā piekrītu pretīgs kantoris.

R ri4y 17.12.2015

1. Runājot par spēlēm. Varēji neskaidrīt, bet xbox shopā nopirkt šīs spēles. 2. Kas par klaviatūru varu pateikt no kā labāk pirkt un informēt par precīziem piegādes termiņiem.

N Nepatikamapieredze 18.11.2020

Bija burtiski pāris darba dienas pirms Ziemassvētkiem abās situācijās, neviens vairs tik vēlu laicīgi nebūtu atsūtījis- tāpēc arī bija fiziski jāskrien pa veikaliem. Pati vainīga, ka paļāvos uz viņu piegādi un pieejamību. Vairs tur neesmu iepirkusies un nekad arī vairs neiepirkšos. Kantoris.

1a.lv Pārstāvja atbilde 18.12.2015

Sveiki. Ļoti atvainojamies par radušos situāciju, saistībā ar Jūsu pasūtījumu. Šī prece tika pasūtīta no vairumtirgotājiem, jo statuss tika norādīts, kā pieejama pasūtīšanai, bet diemžēl vairumtirgotāji vēlāk ziņoja, ka prece diemžēl nebūs piegādāta, jo ir beigusies noliktavā un nav gaidāma tuvākā laikā. Vēlreiz atvainojamies par radušos situāciju, ceram uz Jūsu sapratni un pozitīvu sadarbību nākotnē.