www.sudzibas.lv 1a.lv Vairākas bojātas preces.

1a.lv - Vairākas bojātas preces.

Pasūtīju mehānisko klaviatūru, kurai pēc divām dienām sāka kārties apgaismojums (raustīties un kāda no lampiņām vienkārši izdega) uzreiz uzrakstīju 1a, lai apmaina preci, atbilde atnāca tajā pašā dienā, kad uzrakstīju 22. Janvārī, ka preci atgriezt nevajag un uz manu kontu tiks atskaitīta atpakaļ nauda.
Nauda līdz šim nav atnākusi, dažreiz atbild, ka nauda tiks saņemta pēc entām dienām.
Nākamais pasūtījums bija datorpele, kurai bija jābūt pie manis jau pēc 7 dienām, bet tā atnāca pēc divām nedēļām, kad to atvēru un pieslēdzu, tai kārās kreisā poga. Nolēmu 1a servisam vairs nerakstīt, jo jēgas nekādas, tāpēc atskrūvēju peli un ieraudzīju līmi, pie kuras kreisais taustiņš līp, pēc nospiešanas. Protams, mehāniski bojājumi un līme, nav jau 1a vaina, viņi nepārbauda preces, bet tomēr, ja prece ir defekta, nu atgriežat to naudu, vai savāciet preci pēc iespējas ātrāk, bet nē, mēs labāk ignorējam, vai sakām, ka nauda būs jau nu tulīt.
Parasti pasūtot preces, lai cik dārgas, nedārgas, problēmu nekad nav, ja arī ir, ar veikalu ātri vien var visu izrisināt, bet ne ar 1a.
Diemžēl iemīļotākais veikals pārvērsās par vienkāršu nervu tramdīšanu.

08.02.2021

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 11.02.2021

Labdien, diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju.
Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected] , atsaucoties uz šo komentāru.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

в Василий667 10.02.2021

#paliecmājās un piedalies savās iecienītajās izlozēs neejot ārā, lai neapdraudētu sevi un līdzcilvēkus. Valdība, pamatojot uz ārkārtas stāvokli atņēmusi mums iespējas doties gūt laimestus uz spēļu zālēm, ko gan es tāpat neiesaku, jo tur mēdz ne tikai pulcēties visādi narkomāni, alkoholiķi un krimināli elementi, bet arī automāti ir ieprogrammēti, lai izdotu mazāk kā tajos tiek ielikts.
Tūlīt, kuru katru mirkli izkritīs šis galu reibinošais 144 miljonu Džekpots, kuru izspēlēs nākošajā EuroMillions izlozē! Pārtrauc trakās Džekpota pārejas uz nākošo izlozi, noraujot milzīgo laimestu. Kā tev šķiet, vai vari to izdarīt? Aizpildi savus Laimīgos skaitļus nākošajai EuroMillions izlozei pie uzticama loto brokera, caur šo saiti https://cutt.ly/godigas_izlozes, lai saņemtu tūlītēju īpašo piedāvājumu dalībai populārākajās izlozēs, kā arī dod sev iespēju kļūt par Latvijas TOP10 bagātāko cilvēku saraksta dalībnieku.
Tagad arī ar papildus aizsardzību transakcijām un Tavas bankas kartes konfidencialitātei un drošībai, izmantojot 3D-Secure tehnoloģiju.
Papildus ieteikums. Tie, kuriem bankas radījušas ierobežojumus piedalīties ārvalstu izlozēs pēc VID rīkojuma, iesaku pasūtīt un lietot, ieskaitot ikdienas vajadzībām, Revolut kontu ar VISA karti (reģistrēšanās www.revolut.com), kura ir ārpus Latvijas iestāžu kontroles zonas, vai lietot kādu no virtuālajiem maciņiem, piemēram Skrill vai Qiwi. Diemžēl, arī Latvijā notiek interneta cenzūra, spiežot cilvēkus piedalīties monopolista Latvijas Loto izlozēs, bet, esmu dzirdējusi, ka šo ierobežojumu var viegli apiet lietojot ārvalstu proxy vai TOR tīklu.
Par laimi, man un citiem laicīgi uz ārzemēm aizbraukušajiem tautiešiem, par Latvijas VID plosīšanos ne silts, ne auksts, varam ērti un droši piedalīties pasaules līmeņa izlozēs.