www.sudzibas.lv 1a.lv Vai preču viltojumi?

1a.lv - Vai preču viltojumi?

Iegādājos no šī interneta vietnes sev smaržas un kosmētiku no pasaules zināmiem zīmoliem, atverot iepakojumu pirmo, ko izdarīju atvēru smaržas un uzpūtu sev uz rokas aromāts bija tāds spirtains, pat pārāk ļoti. Nebija ne tuvu normālai smaržai tonālais krēms vispār bija ļoti ūdeņains itkā tur būtu iejaukta guašas krāsas un ūdens vienkārši pretīga kvalitāte.

10.12.2020

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 11.12.2020

Labdien,
1a.lv interneta veikalā tirgotās smaržas ir oriģinālas. Sadarbojamies ar uzticamiem un zināmiem piegādātājiem, jo vēlamies saviem klientiem piedāvat tikai labakos produktus.
Uz kastītes un pudelītes apakšas ir partijas numurs, kas ir uzdrukāts vai iespiests. Pēc partijas numura var pārbaudīt smaržu ražošanas datumu un noteikt to derīguma termiņu.
Ceram uz pozitīvu sadarbību arī turpmāk.

T Taisnīgums99 10.12.2020

Vispar smarzhas sastav no spirtta. Vajadzeja mazak puust vai ilgak pagaidit.
Neviens veikals apzinati nekadus viltojumus nepardod! Nevajag uzdot stulbus jautajumus. Gan jau nopirkat smarzhas par 30eur, par tadu summu neko nevar labu dabut.
Labas smarzhas sakas no 100eur, parejas nav vertslietot.

SelīnaMM 11.12.2020

Smaržas bija 89 eur vērtība un nedomāju, ka par tādu cenu viņām vajadzētu smaržot pēc liela daudzuma spirta.
Cena ari nav tas noteicošais.

M Mošpietiek??? 10.12.2020

Pēc savas pieredzes teikšu, ka oriģinālās smaržas vislabāk pasūtīt no tās valsts, kur tās tiek ražotas (nav runa par Poliju). Visādi bijis ar tā saucamajiem patentiem, sertifikātiem un līdzīgiem "diplomiem", bet, salīdzinot Itālijā ražoto produkciju ar tā saucamo "ražots ES" (lasām-Polija), atšķirība ir milzīga. Es gan neesmu vērsts uz minētā internetveikala apmelnošanu vai aizstāvēšanu , nebūt nē, vnk varbūt Jums nepaveicās un šis veikals nav pie vainas, jo ir tikai piegādātājs, nevis minētās preces ražotājs. Ja veikals būtu testējis katru smaržu, tā butu jāatver un līdz ar to tā būtu definējama, kā lietota. Diemžēl. 😕