www.sudzibas.lv 1a.lv Tirgo brāķētu preci

1a.lv - Tirgo brāķētu preci

Www.1a.lv tirgo brāķētu preci, noteikti neiesaku pirkt šo siltumnīcu: https://www.1a.lv/majai_darzam_un_remontam/preces_augu_kopsanai/siltumnicas/focus_garden_3x45x2m_135m2_foil_tunnel_green
siltumnīca ir brāķis, karkasa garums ir par 6cm garāks nekā plēves garums, nav iespējams uzlikt plēvi un klāt pievienotā karkasa, jāsaīsina karkass, lai siltumnīca būtu lietojama, pirmais un pēdējais pirkums www.1a.lv. Citiem noteikti neiesaku, jo radiem tieši tāda pati citā vietā pirkta siltumnīca bija ļoti laba, tāpēc ir ar ko salīdzināt.
Palasot internetā atsauksmes par www.1a.lv sapratu, ka būs vien pašam jāsamazina karkasa garums, jo pretējā gadījumā paliksim gan bez naudas, gan siltumnīcas, jo nevienu labu atsauksmi par šo internetveikalu, diemžēl, neatradu: (

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 02.05.2018

Labdien! Centāmies ar Jums sazināties telefoniski, diemžēl neveiksmīgi. Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām, saistībā ar radušos situāciju, saņemot brāķētu preci. Nekādā gadījumā ar nolūku netirgojam brāķētas preces. Jāatzīst, ka katram ražotājam ir savs brāķa procents, no tā pilnīgi izvairīties nevar, bet šādos gadījumos klientam ir iespējams izmantot 14 dienu atteikuma tiesības.
Ja, prece tiek saņemta ar defektu, lūgums uzreiz sūtīt informāciju e-pastā [email protected] ar problēmas aprakstu, lai mēs pēc iespējas ātrāk varētu sazināties ar piegādātāju un atrisināt situāciju.
Ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē!

Papildināts Vichy 02.05.2018

1a.lv. Es Jums atzvanīju uz zvanīto numuru, nesakiet, ka nav iespējams ar mani sazināties, bet man pacēla tikai un pateica, aaa- paldies... un nolika... 14 dienas jau sen ir pagājušas! Jūs variet tagad apgalvot publiski, ka aizvedot brāķēto preci, Jūs man uzreiz to samainīsiet pret citu? Nevis marinēsiet nedēļām?

V

Komentāri (7)

Sigita Bronze 02.05.2018

Labi vismaz ka raksta autoram rokas aug no pleciem, nevis citas vietas un samazināja karkasu.
Bet 1a.lv - publisks fuj - nepārdodiet preci, ja nezināt vai viņa ir brāķis.

Dainis 02.05.2018

Katrai lietai ir savs brāķa procents, to pieļauj likums un tāpēc eksistē garantijas serviss, vai arī jūs tiešām domājat, ka 1a.lv viņas ražo? + šādas lietas parasti pērk veikalos, kas uz to specializējas, nevis interneta veikalos.

V Vichy 02.05.2018

Runa iet par to, ka nevienu pozitīvu atsauksmi saistībā ar 1a.lv neatradu internetā, līdz ar to sapratu, ka nav vērts 120km no Rīgas aizvesto siltumnīcu jaukt nost, jo tā jau, protams, tika uzslieta, un vest atpakaļ uz 1a.lv, jo siltumnīca ir vajadzīga tagad nevis pāris mēnešiem... Un kā no atsauksmēm internetā redzu, ka palikšu gan bez naudas, gan siltumnīcas, kuru visdrīzāk mēnesi marinēs un pēc tam tāpat atšūs.

E Elīna Jansone 02.05.2018

1a neražo šo preci!
Lai katru preci pārbaudītu vai atbilst , izmēriem neispējami, tad atkal sāksies otrā sūdzību galejība, kas par 1a veikalu , tirgo atpakotus un lietotas preces...

I Inga Zeltiņa 02.05.2018

Kā redzam attēlā, prece ražota polijā, nevis veikalā 1a.lv, vai ne? Ja prece ir brāķis, ir jāatgriež veikalā, lai apmaina. Diemžēl brāķi, mēdz gadīties visur.

V Vichy 05.11.2018

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 02.11.2018

Uzņēmuma 1a.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Uh, kāds jaunums man, tad jau nav nekādas nozīmes šādam sūdzību portālam, ja automātiski atrisinās sūdzības pēc laika...

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2018

Labdien,

Ja 30 dienu laikā sūdzības autors neatbildēja uzņēmuma pārstāvim, mēs atzīmējam šo sūdzību kā atrisinātu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes