www.sudzibas.lv 1a.lv Tirgo bojātas preces

1a.lv - Tirgo bojātas preces

Esmu vīlies un noteikti pats vairs neizmantošu šo veikalu, neiesaku pirkt portatīvos datorus, tie tiek piegādāti no Polijas ar defektiem, naudas atmaksu neveic jāgaida ilgi, klienti serviss ļoti zemā līmenī, kā arī ja pērkat preces un redzat ka ir lētākas par citām arī būs ar defektiem, nopirku trenažieri pēc mēneša praktiski nelietojams jo saplīsuši mehānismi. Tirgo pēdējos sūdus tur daudz ko. Bet par datoru iegādi iesaku uzmanīties no šīs mājaslapas.

18.04.2021

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 19.04.2021

Labdien,
Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu vai esat mūsu klients. Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected] , atsaucoties uz šo komentāru un norādot pasūtījuma numuru.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

J

D Dainis Velkers 24.11.2020
Nevēlēšanās komunicēt.

Neizvēlieties šo internetveikalu,jo tie divi dotie telefoni netiek ne celti,ne atbildēts.Informącijas par preci ir aplamas.Pat nezin neko.Tas par telefonu LG VELVET .

S Sudzibas.lv Admin 18.04.2021