1a.lv - Sviests

Www.1a. Lv - tas tik ir interneta veikals. Pasūtīju tur sd atmiņas karti. Pirmkārt jau viņi no piegādātāju noliktavas veda 3 dienas... Tāda sajūta ka tā atrodas diezgan tālu aiz Latvijas robežas:) otrkārt - klientu apkalpošanas vietas tur vairākas, bet strādāja tikai viena... 30 min nogaidot rinda nepavirzījās vispār... Devos prom. Nākošajā rītā ierados - neviena apmeklētāja... Jauki! Bet - nerēķinoties ar bankas karti, izrādās būšot jāmaksā kaut kāda komisijas maksa. Tas gan nekur neparādījās preci pasūtot. Treškārt - jāmaksā bija ap 6 EUR... Devu 50 EUR banknoti - viņa teica ka atlikumu izmaksās monētās. Es ļoti daudz iepērkos interneta veikalos, bet šādu attieksmi kā 1a. Lv nekur nebiju sastapis.Pirms iepirkšanās šeit iesaku visiem 3 reiz padomāt!!!

P

1a.lv Pārstāvja atbilde 30.09.2015

Sveiki, pasūtījumā Jūs norādījāt vēlamo saņemšanas datumu, kas ir 4 dienas vēlāk pēc noformēšanas datuma. Prece bija nopērkama jau nākošajā darba dienā, bet paziņojumu, ka pasūtījums ir sagatavots, Jūs saņēmāt tieši uz to datumu, kuru atzīmējāt, kā vēlamo saņemšanas datumu. Pasūtījumu noformējāt, norādot, ka apmaksāsiet skaidrā naudā, tāpēc papildus informācija par norēķiniem ar karti Jums neuzrādījās, bet par to tikāt informēts pie kases. Ļoti žēl, ka bija radusies šāda situācija ar rindu pie kases, uz to brīdi bija tehniskas problēmas, tāpēc darbojās tikai viena kase. Atvainojamies, ja sagādājām kādas neērtības, ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

P pele2 02.10.2015

Prece nebija nopērkama nākamajā dienā...tie ir klaji meli. Un mazāk par 4 dienām nav iespējams norādīt! Par atmaksas veidiem - tātad ejot teiksim uz RIMI man arī jāsazvana pārdevējs un jābrīdina - vai es maksāšu skaidrā naudā, vai ar karti???
Tehniskās problēmas arī turpinājās nākamajā dienā - strādāja atkal tik viena kase! :)
Nekad vairs neiepirkšos 1a.lv...un citiem neiesaku...prieks tik kad pasūtīju nieku...bet ja ko nopietnāku!!!