www.sudzibas.lv 1a.lv Sola tikai

1a.lv - Sola tikai

Pasūtīju krustdēlam dāvanā Lego! Izvēlējos saņemšanas dienu tuvāk svētkiem , apmaksāju...un gaidu! Jau tuvojas tas datums, kad precei jābūt saņemšanas vietā pastā, taču 1a.lv kontā preces statuss stāv nemainīgs jau kopš tās dienas, kad prece bija pasūtīta un apmaksāta! Rakstu, zvanu- atbildes nav! KAd tomēr sazvanīju, saka-atvainojiet, kavējas...būs nedēļas vidū (tas ir pēc dažām dienām no noteiktā datuma iepriekš). Prasu, kur garantija...kā nekā tā ir dāvana! Garantēt nevar! Palūdzu lai atgriež naudu! Cerams ar to nebūs problēmu! Žēl ka tā...:( Pats interesantākais ka prece bija pasūtīta, ne jau pēdējā momentā, bet paša decembra sākumā,pirmajos datumos...

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 19.12.2016

Labdien, Dana. Ļoti atvainojamies par radušos situāciju. Diemžēl tā radusies dēļ noliktavas un kurjerdienesta lielas noslogotības, kas radusies lielu apjomu dēļ. Ir preces, ko pasūtam no vairumtirgotājiem Eiropā, kuru pievedums parasti notiek 5-7 darba dienu laikā, kā arī saņemšanas laika kavēšanos varēja ietekmēt noliktavas noslogotība. Ļoti atvainojamies par sagādātām neērtībām, ceram uz Jūsu sapratni un pozitīvu sadarbību nākotnē.

O Oskars1241 19.12.2016

1A šķiet problomātiskākais interneta veikals Latvijā. Iekš sūdzības.lv, itsevišķi pēdējā laikā, parādās milzīgs daudzums sūdzību par šo, nu jau vēlētos saukt par, kaktu kantori.

G Gatis Veldre 23.12.2016

1a.lv pārstāvji, lūdzu, beidziet "liet ūdeni". Ja Vācijas interneta veikali Ziemassvētku laikā man piegādā preci 4 darba dienu laikā līdz mājas durvīm, tad Jūsu minētie argumenti, kuri visos komentāros ir praktiski identiski "noslodze, lielie apjomi utt" ir vienkārši nekompetences kalnagals un klaja melošana. Ziemassvētki taču nepienāk "negaidīti kā sniegs Rīgas ielās". Plānojiet savus resursus un pievērsiet vislielāko uzmanību klientu servisam, kas ir vienkārši katastrofāls.