www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss, vienaldzīga attieksme

1a.lv - Slikts serviss, vienaldzīga attieksme

Pasūtījām svētdien televizoru ar sienas stiprinājumu, vēlējāmies to dabūt pēc iespējas ātrāk (uz vīra dzimšanas dienu) tāpēc samaksājām papildus 11 eiro par ekpress piegādi.

Zvanījām trešdien un teica, ka būs tikai piektdien, nākamajā dienā zvana un saka,ka prece vairs neesot pieejama,jāizvēlas cita. Tiešām? Pēc 4 dienām tikai saprata,ka prece nav plauktā?!

Labi. Izvēlamies citu, mums saka,ka jaunais televizors ar stiprinājumu būs pirmdien. Atceļam visus plānus,lai būtu mājās un saņemtu preci. Nekāda ziņa netiek dota. Zvanam paši un mums saka,ka ir ATKAL aizķeršanās un varēsim saņemt preci trešdien. Kā tad! Lai atkal nepaziņotu, ka būs vēl aizķeršanās?! Nē, paldies.

Esiet gudri-braucat paši uz Elkor un metiet 1a.lv LIELU līkumu. :)

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 19.07.2016

Labdien. Ļoti atvainojamies par radušos situāciju, diemžēl pirmo modeli, ko pasūtījāt, vairumtirgotāji mums nav piegādājuši, jo modelis bija beidzies noliktavā. Otru modeli, ko Jums piedāvājām vietā, sūtījām no cita vairumtirgotāja, bet arī tam šī prece bija beigusies. Vēlreiz atvainojamies par sagādātām neērtībām.

Ventilators 20.07.2016

Kādreiz TV paturiet arī savā noliktavā, nevis precei norādiet IR NOLIKTAVĀ. Te jau tas misēklis ar dienām un apstrādes procesu vilkšanos pa dienām nevis stundām