www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss un šausmīga neintresēšanās par klientiem

1a.lv - Slikts serviss un šausmīga neintresēšanās par klientiem

Manā gadījumā pasūtīju elektroskrējriteni uz Ksenukai Rīgā un man aizved pasūtījumu uz Tukumu un ziņojot par to Saka neko darīt varat atcelt un sūtīt jaunu pasūtījumu un pirms aizsūtīja pasūtījumu uz nepareizo nevis veikalu bet pilsētu tika pārcelta piegādes laiks par 4 dienām par kuru protams ir vienkārši atvainojos neko nevaram darīt neieteiktu ieprities šajā interneta veikalā jo ja būs problēmas saņemsiet vienkāršu epastu ar atvainojos nekāda laika kompensācija vai kompromisus nepiedāvā jo ieguvuši popularitāti kāpēc lai rūpētos par kvalitāti un apmierinājumu klientu.

25.04.2023

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 02.05.2023

Labdien,

Atvainojamies par radušos situāciju. Sazinājāmies ar Jums telefoniski un situāciju izskaidrojām. Tika veiktas pārrunas ar darbiniekiem, lai līdzīga situācija vairs neatkārtotos.
Vēlreiz atvainojamies par sagādātām neērtībām.

R Rihards Dambergs 25.04.2023

1a.lv Atvainojos par gramatiskajām kļūdām.

R Rihards Dambergs 03.05.2023

Ar manīm sazinājās un visu pārunājām un 1a.lv atvainojās un visu situāciju izlabojām