www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss, maldināšana

1a.lv - Slikts serviss, maldināšana

Vairākas reizes izmantoju 1a.lv pakalpojumus un esmu ļoti neapmierināts. Pirmajā reizē pasūtīju vairākas preces vienlaicīgi un, lai gan visām precēm bija norādīts, ka tās ir iespējams saņemt nedēļas beigās, es tās saņēmu tikai nākamajā nedēļā. Šāda pati pieredze bija arī manai draudzenei. Viņa pasūtīja kaķu kastīti un citus svarīgus piederumus kaķēnam un stāsts tas pats - norādīts, ka preces tiks saņemtas nedēļas beigās, bet realitātē tās tika saņemtas nākamajā nedēļā. Tas radīja lielas neērtības un sliktus apstākļus jaunam kaķēnam, jo bijām rēķinājušies ar norādīto informāciju jūsu mājaslapā.
Vēl pēc laika pasūtīju kaķim būri, kurā viņu aizvest uz poti pie vetārsta. Mājaslapā nekas nebija norādīts, ka prece nebūtu pieejama vai tamlīdzīgi. Paiet vairāk kā nedēļa un tiek saņemts zvans, ka tomēr būris nav noliktavā un tiks atgriezta nauda. Jūs ko - ņirgājaties? Tajā 1a kantorī tiešām tādi idioti strādā, ka ir vajadzīgs tik ilgs laiks, lai saprastu, ka preces viņiem nav? Nemaz nerunājot par to, ka mājaslapā norādītā informācija atkal maldina.
Kronis visam bija tas, ka šonedēļ pasūtīju smaržas kā dāvanu. Bija norādīts, ka ir iespēja arī šo preci iesaiņot kā dāvanu, tāpēc piekritu un par to samaksāju. Un ko es beigās saņēmu? Smaržas ieliktas kastē, kas ir daudz pa lielu priekš tādas dāvanas un izskatās briesmīgi. Tā “dāvanu kaste” ir nevis iesaiņojums, bet visprastākā veikala reklāma un izsmiekls. Tagad arī ir par vēlu, lai dāvanu pats iesaiņotu pa jaunu. Noźēlojami.
Uz manu e-pastu ar sūdzību, protams, viņi izlēma neatbildēt :)
Esmu ļoti vīlies ar 1a.lv piedāvāto pakalpojumu kvalitāti un vairs nekad neiepirkšos tur. Kā arī visiem citiem iesaku izmantot citus internetveikalus, jo 1a.lv kvalitāte ir zem katras kritikas.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 23.01.2019

Labdien,
Diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece aizkavējas ar piegādi no piegādātāja.
Nepārtraukti strādājam pie tā, lai klienti preces saņemtu tām paredzētajā datumā un uzlabojam servisa kvalitāti.
Gadās situācijas, kurās prece var beigties piegādātāja noliktavā. Par preces neesamību Jūs informējām, tiklīdz saņēmām informāciju no piegādātāja
Ar dāvanu iepakojuma izskatu var iepazīties mūsu mājas lapā to izvēloties.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Papildināts rickle 23.01.2019

Dažreiz gadās? Tā “gadījās” pilnīgi katru reizi, kad tika izmantoti jūsu pakalpojumi. Kā jūs varat norādīt, ka prece ir pieejama un tiks saņemta noteiktā laikā, ja pašiem nav ne jausmas, vai tas tā ir? Cilvēki rēķinās ar jūsu norādīto informāciju, bet jums pie vienas vietas un jūs tik liekat pie precēm savus “saņem jau rīt”, lai tikai izslauktu naudu no klientiem. Šis sūdzību portāls ir pilns ar sūdzībām par jūsu nožēlojamo un neprofesionālo servisu, bet jums nav kauna uzrakstīt, ka “dažreiz gadās”? Tiešām dažreiz?
Un kā ar to, ka ignorējat sūdzību e-pastu? Jāatbild tikai tad, kad sūdzību redz plašāks cilvēku loks?
Varat aizmirst par turpmāku sadarbību un no sirds ieteikšu arī citiem neizmantot jūsu pakalpojumus, kā arī nodot so informāciju tālāk.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 24.01.2019

Labdien,
Uz visiem klientu iesūtītajiem e pastiem, kas tiek nosūtīti uz [email protected] atbildam dienas laikā.
Jauku dienu.

R

A Alexa 27.01.2019

Vairākas reizes izmantoju...? Mani, ja apkrāpj, man kaut kā pietiek ar vienu. reizi, lai pēctam vairs nesadarbotos ar uzņēmumu.

D Datorisc 27.01.2019

Man vienmēr likušies jocīgi pircēji, kurus uzmet lielie internetveikali, bet viņi, to visu zinot, iepērkas tur atkal. Vai tad Latvijā ir maz citu tirgotāju? Vai tad bieži vien izvēlētā lētākā cena nenozīmē, ka serviss nav iekļauts cenā? Mazliet atgādina kārtējās Saeimas vēlēšanas - zākā un ievēl atkal tos pašus krabjus. Jauku dienu!