www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss, klientu maldināšana

1a.lv - Slikts serviss, klientu maldināšana

Neiesaku uzticēties preces aprakstam un pat preces virsrakstam, maldina pircējus pārdodot preci kā jaunu un nelietotu, bet realitātē prece atnāk atjaunināta, kur iepriekš ir bijusi sadauzīta. Neticiet arī ko jums Saka klientu apkalpošanas ''speciālists'', viņi paši nezina ko internetveikals 1a.lv pārdod pircējiem, sakot ka prece ir 100% jauna un nelietota un ka viņi nepārdod nekad lietotas preces tā jums pateiks visi ''speciālisti''!

24.02.2023

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 27.02.2023

Labdien,
Ļoti atvainojamies par šo situāciju. Mums rūp mūsu klienti un šajā gadījumā veiksim pārrunas ar sadarbības partneri, lai nākotnē šādi gadījumi neatkārtotos un informācija mājas lapā tiktu norādīta korekta.
Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

P

S Sakura Shinigami 24.02.2023

Par kādu tieši lietotu preci ir runa un kā saprati, ka prece bijusi dauzīta?

R RunčaĶepa 24.02.2023

Ticiet man, tālāk šeit būs atbilde no 1a, kā "norādiet pasūtījuma numuru lai varētu pārbaudīt..."
Un klusums no autora.)

P Pluume 27.02.2023

Konkrēti prece - ''Mobilais telefons Apple iPhone 12 Pro, pelēka, 6GB/128GB'' - pie preces trūkst tas ka tā nav jauna un ir atjaunota ko nozīmē, ka telefonam mainīts priekšējais stikls, aizmugurējais stikla panelis. To dara parasti kad telefons ir sadauzīts...

E edgars1235 24.02.2023

es ari nopirku jaunu nelietotu preci, bet beigas izradijas lietota, taa ir klasika, kaudze viniem ar tadam preceem ir.

P Pluume 27.02.2023

Ar 1a.lv ir atrisināts gaidu naudu atpakaļ. Kļūda no viņiem ir tāda, ka šie nesaka to ka prece nav jauna, bet gan atjaunota, ne pa tel. ne epastā ne paša viņu mājaslapā nesaka to ka ir atjaunota