www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss, cilvēku maldināšana

1a.lv - Slikts serviss, cilvēku maldināšana

Līdz šim nebija nekādu problēmu, bet šoreiz gan esmu ļoti dusmīgs par cilvēka maldināšanu un krāpšanu.
Veicu pasūtīju 17.11.2017. , kur tika ziņots par preces piegādi pēc 7 dienām, kas bija ok, bet tad šis pasākums kļuva ļoti nekaunīgs, katru dienu es saņēmu epastu, par piegādes datuma maiņu un šobrīd man sola tikai piegādi uz 7.12, kas ir veselas 20 vēlāk, kā vajadzēja.. Un nav joprojām nekādas garantijas, ka prece tiks piegādāta 7.12.
Ja pašā sākumā man tiktu godīgi pateikts, ka piegāde būs pēc 20 dienām, tad es nekādā gadījumā nebūtu preci pasūtījis, vai kaut vai 10 dienas nebūtu gadījis, bet nejau katru dienu mainot piegādes datumu. Sliktākais, ka neviens pat neatvainojas un neko nevar garantēt, tikai klusē klausules galā.

Manuprāt, tā ir apzināta klientu maldināšana un krāpšana.
Es gribētu zināt, vai ir kāda iestāda, kur var vērsties šādā situācijā? Jo šoreiz kaitējums ir nodarīts uzņēmam ar nokavēto piegādi, uzņe'mums rēķinājās, ka prece būs pieejama laicīgi. Varbūt kādam bijusi līdzīga pieredze?

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 04.12.2017

Labdien! Diemžēl, var gadīties situācijas, kurās prece var aizkavēties ar saņemšanu no piegādātāja, vai beigties noliktavā. Sazinājāmies ar Jums telefoniski, un situāciju izskaidrojām, kā arī vienojāmies par risinājumu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

K

J Justness 04.12.2017

Labdien, man ir tieši šada pati situācija, pasūtīju telefonu 1a veikalā. Pasūtījums tika veikts 08.11.2017. Preces piegāde katru nedēļu tiek pārcelta.. Atkal un atkal.. Cilvēku maldināšana! Ja uzreiz zinātu ka būs tik ilgi jāgaida nemaz nepasūtītu šo preci.. Var aizkavēties.. Visu laiku tiek solīts uz nākamo nedēļu, bet nekas nemainās. Velti iztērēts laiks.. Serviss 0, attieksme pret klientiem arī 0.

A aicis24 04.12.2017

Tapēc ir labāk darīt tā, kā es daru pie viņiem.Pasūtu preci kura ir noliktavā un piegādes vietu ņemu mūkusalas ielu,tas ir viņu ofisu,un maksāšanas veidu,tikai skaidrā naudā,jo, ja piemēram,gadījumā sanāktu,ka prece tomēr nav noliktavā un ir jāgaida prece nedēļām,tad tu vari atteikties un naudu arī nebūs jāgaida,kamēr atgriezīs.