www.sudzibas.lv 1a.lv slikts serviss

1a.lv - slikts serviss

Biju nopircis preci un nolēmu to atgriezt, jo 14 dienu laika preci var atgriezt neminot iemeslu, kad atdevu preci man paziņoja ka 14 dienu laika man tiks atgriezta nauda par preci, bet pajiet menesis un nekādas ziņas no internet veikala. kad mēģini sazināties saka ka viņi gaida atbildi no servisa un man nedod nekādu ziņu, tagad nav ne naudas ne preces.

30.08.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 01.09.2019

Labdien.
Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju. Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected] , atsaucoties uz šo komentāru. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Me

Tu Turkey901 30.08.2019

Ja precei tiks konstatēti bojājumi vai lietošanas pazīmes, tad nauda netiks atgriezta!
Šādos gadījumos slēdziens ir obligāts, jo izplatītājs atkal jau būš vainīgs, ja atkārtoti pārdos šo preci ar slēptu defektu!

Ot Otis 31.08.2019

Izklausās pēc vecā labā - nopirku, palietoju, apnika/vairs nelietošu, nesu atpakaļ. Kāzu kleitas variants.