www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

Atrisināta1a.lv - Slikts serviss

Sveiki, es saņemu ne to ko biju gaidījis no šī uzņēmuma, jau atkal uzķēros uz sliktu servisu, jo pirmajā reizē gaidīju video karti 3 nedēļas un beigās saņēmu izziņu, ka neesmu šo preci nemaz saņēmis.

Bet stāsts ir par to ka biju pasūtījis mūzikas pleijeri, bet saņēmu kaut kādu bērnu pulksteni.

Lūdzu neuzķeraties uz šo.

06.06.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 06.06.2019

Labdien,
Sazinājāmies ar Jums telefoniski un situāciju izskaidrojām.
Diemžēl noliktavā pakošanas brīdī ir notikusi šķirošanas kļūda un Jūs saņēmāt cita klienta preci.
Darīsim visu iespējamo, lai atrisinātu šo situāciju, pēc iespējas ātrāk.
Atvainojamies par radušos situāciju un sagādātām neērtībām.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 30.07.2019

D

X xctaps 06.06.2019

Pleijeris pa 6 eiro ... Pēc pāris nedēļām būs posts, ka pleijeris salūzis un 1a vainīgi :))))

D Dadzis 06.06.2019

Šeit gan nav neviens jāvaino :)
Ja iegrābšos, tad tikkai es būšu vainīgs, nevis kāds cits.

S sandis 07.06.2019

turkey - iedomājies, ka ne visi dzīvo pilsētās, kur ir visi šie elkori, rd un citi elektronikas veikali!