www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

1a.lv - Slikts serviss

Pasūtīju preces un apmaksāju tās ar pārskaitījumu. Piegādi izvēlējos uz K-Senukai veikalu. Piegādes laiks jau divas reizes tiek pārcelts. Otro reizi par to pat nebrīdināja. Ja pati šodien nezvanītu, tā arī neuzzinātu, ka preces nedabūšu. Ceru, ka trešo reizi piegādes termiņu nepagarinās un es savu pasūtījumu varēšu saņemt. Bet otrreiz ar šo veikalu sadarboties vairs negribās.

02.04.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 02.04.2019

Labdien,
Ļoti atvainojamies par radušos situāciju un sagādātām neērtībām, diemžēl ir gadījumi, kad saņemam no vairumtirgotājiem informāciju par preču kavēšanos pārāk vēlu, tāpēc sanāk tādas situācijas, kad pircējs painteresējas ātrāk kā mēs paspējam informēt pircēju. Taču noteikti visus pircējus informējam gan sms, gan e-pastā par piegādes datuma maiņu.
Ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

Papildināts Natalja Ivanova-Filina 03.04.2019

Turpmākas sadarbības nebūs, jo vakardien trešo reizi tika pagarināts piegādes termiņš. Tā jau ir cilvēku "čakarēšana". Nav saprotams, kāpēc Jūs sākumā sniedzat maldinošo informāciju par piegādes termiņiem, ja nespējat tos ievērot. Un mans gadījums nav vienīgais.
Jūsu neizdarības dēļ, es palaidu garām atlaides analoģiskām precēm citā veikalā un tas rada man papildus finansiālos zaudējumus.
Vēl jo vairāk - apmaksu par precēm pie pasūtīšanas veikals prasa uzreiz. Bet atsakoties no pasūtījuma, sakarā ar saistību neizpildi no veikala puses, nauda kontā tiks atgriezta līdz 5 darba dienām.

R rolss343 19.04.2019

Labdien vācam cilvēkus kuri ir arī tika krāpti. Mes gribam iesūdzēt viņus tiesā ludzu sazinieties ja jums interese uz [slēpt]@inbox.lv