www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

Atrisināta1a.lv - Slikts serviss

Pasūtīto preci 18.12.2018. Uz 20.12.2018. Nepiegādāja, telefoniski nesazinājās un nebrīdināja, bet vismaz 19.12.2018. Atsūtīja E-pastu, par to ka preces nav un nauda tiks atgriezta. 20.12.2018. Izlasīju E-pastu un 21.12.2018. Nauda bija atpakaļ. Bet nācās iesvīst lai paspētu sagādāt dāvanu.
Jūtos piesmiets.
14.12.2018. Pasūtīju bērnam rotaļlietu uz ziemas svētkiem. Piegāde uz 21.12.2018. Domāju būs, bet nekā. Nekādu ziņu. Piezvanīju viņiem 22.12.2018. Piegādātājs kavējas. Man neinteresē piegādātājs, jūs apsolījāt - jūs sagādājat.
Piesmiets x2.
Labot neko nepiedāvāja, risinājums viens - atgriezīsim naudu, labi ka tā, vismaz.
Man jābūt stulbam, lai mēģinātu trešo reizi tur pirkt.
Nesūtiet preces 1a.lv.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 27.12.2018

Labdien,
Diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece var beigties vai kavējas no piegādātāja noliktavas. Nekādā gadījumā nemaldinām klientus! Par preces neesamību Jūs informējām, tiklīdz saņēmām informāciju no piegādātāja. Naudu par atceltu pasūtījumu pārskaitām 1-2 darba dienu laikā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 30.01.2019

C