www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

Atrisināta1a.lv - Slikts serviss

Pasūtīju smaržas . Tā kā pirku kā dāvanu, tad norādīju, ka pasūtījumu vēlos saņemt nākamajā dienā un atbilstoši par to samaksāju.Nākamajā dienā saņemu sms,ka smaržas saņemšu sazin kad, iespējams rīt,jo pakomāts pārpildīts. Nolēmu pazvanīt un painteresēties, kā 1a var labot šo situāciju.Zvanot, veikals necentās risināt situāciju, bet vienkārši pateica, ka neko nevar darīt un būs jāgaida.Es piedāvāju, ka var ievest man darbā pienorādītā pakomāta, vai atvest uz jebkuru citu, viņu atbilde nemainīgi, ka šodien es neko nedabūšu! Uz Dzimšanas dienu nācās iet ar steigšus pirktu dāvanu un ar sabojātu garstāvokli Paldies 1a! Draudmīgs serviss!

08.11.2018

Papildināts Just_T 08.11.2018

Paildus vēlētos pievienot jautājumu 1a.lv, kad viņi taisās atgriezt naudu par preci, tā kā telefoniski no tās atteicos un ar konsultantu tika runāts , ka nauda tiks atgriezta!

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 09.11.2018

Labdien, diemžēl, ir gadījumi, kad sadarbības partneriem, klientu izvēlētie pakomāti ir pieprasītakie konkrētā lokācijā, tāpēc arī pārpildīti kā, piemēram, Jūsu izvēlētais Rīga, Stacijas laukums 2 (Pasta Stacija TC Origo).
Telefoniski piedāvajām saņemt sūtījumu uz nākamo darba dienu citā piegādes punktā, no tā Jūs atteicāties un pasūtījumu atcēlāt. Nauda par sūtījumu tiek atgriezta no 1 - 2 darba dienām, kad sūtījums tiks atgriezts mums atpakaļ no piegādes dienesta.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Papildināts Just_T 09.11.2018

Atgādinu Jums, ka man bija jādodas uz svētkiem un es maksāju lielāku summu, lai saņemtu paku norādītajā doenā! Risinājums, ka man jāsaņem citā dienā un citā pakomātā nav risinājums! Tad kāpēc man bija jāmaksā dārgāk, ja varēju tajā dienā pakalpojumu saņemt lētāk? Ja Jūs esat sniedzis šādu pakalpojumu, par kuru es samaksāju, tad Jums bija jāmeklē risinājums, lai saņemu tajā pašā dienā. Es par to Jums maksāju naudu.

Papildināts Just_T 15.11.2018

Vēl aizvien gaidu naudu no Jums! Augstāk minējāt, ka naudu saņemšu 1-2 darba dienu laikā, bet nu pagājušas jau piecas? Vai tiešām man būtu jāraksta vēl vienu sūdzību, lai dabūtu naudu? Es saprotu, ka Jums var būt problēmas ar pārskaitījumu, bet tad kāpēc Jūs atkal apsolat to, ko nevarat izpildīt? Jūsuprāt, cilvēki nerēķinās ar savu budžetu?!

Papildināts Just_T 16.11.2018

Paldies, nauda beidzot ir saņemta!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 10.12.2018

J

K kinG33 10.11.2018

Tu nevari samaksāt vairāk, lai piegādā atrāk. Tu pārskaiti naudu par preci un par piegādi. Piegāde tiek veikta maksimāli ātri, nevajag iedomāties, ka viņi var piegādāt cik ātri tu gribi, viņi to dara pēc iespējas ātrāk nevis , kad kādam iegribās saņemt preci. 1a.lv ir labs internetveikals ar teicamu servisu, tapec beidziet iedomāties, ka viss notiek tikai pēc jūsu prāta.

J Just_T 10.11.2018

Ja esat pamanījis, tad ir iespēja izvēlēties konkrētu dienu , kad prece tiek piegādāta un atkarībā no preces izvēlētā veida samaksat atbilstošo summu. Man ir prieks, ka Jums ar to nav bijušas problēmas, taču man tā nav pirmā reize , kad gaidu pasūtījumu ilgāk nekā norādīts. Ar citiem internetveikaliem nekad nav bijušas šādas problēmas , bet ar šo ir. Neviens neko neiedomājās,bet gan atbilstoši norādēm pasūtījuma laikā gaida to, par ko samaksā.

A Arturs cernijs 10.11.2018

Tu mulkis esi, var pemaksajot izveleties noteiktu dienu pat laiku citas vietas var izveleties! Nezini neplurksti

U Uldis Mass 10.11.2018

Nedabūsi vienmēr ko gribi tāda dzīve!

S SintiyaL 14.11.2018

Man atnaca smarzas bez caurspidiga iepakojuma. Atverot valja smarzas ir ieliktas otradi. Pec smarzas nav istas

J Just_T 15.11.2018

Lasīju Jūsu sūdzību! Cik esmu informēta no cilvēkiem, kuri strādāja ar smaržām, tad JEBKURĀM smaržām ir iepakojums. Arī pati neesmu pirkusi nevienas smaržas bez iepakojuma. Tiešām brīnos par situāciju!