www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

Atrisināta1a.lv - Slikts serviss

Nopirku JBL XTREME tumbu, mēnesi palietoju un tad viņa salauzās, atdevu uz remontu, teica, ka jāgaida mēnesi max, šodien pazvanīju uzzināt kāpēc joprojām nav, jo pagāja vairāk par mēnesi un tad teica, ka vēl pēc mēneša būs. Nekam neiesaku šo veikalu.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 12.09.2018

Labdien,
Nosūtījām Jums e pastu ar situācijas skaidrojumu. Diemžēl, dažreiz preces atrašanās laiks servisa centrā mēdz būt ilgāks kā ierasts. Darīsim visu iespējamo, lai atrisinātu šo situāciju, pēc iespējas ātrāk. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 30.10.2018

Uzņēmuma 1a.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Autora minētā situācija ir atrisināta, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Sociopāts 11.09.2018

Mudīgi uz PTAC un lieta darīta - remotiem jānotiek saprātīgā termiņā (normatīvos parasti tiek minēts mēnesis)

D Darja Šavčenko 12.09.2018

Viņi teica, ka vajag vēl uz diagnostiku aizsūtīt, sanāk vēl mēnesis jāgaida būs, tā viņi teica un ka neko nevar izdarīt

really? 11.09.2018

galvenais,ka saulauzaas...

SamTroll 11.09.2018

nevis salauzās bet aplauzās..

D Darja Šavčenko 12.09.2018

Labāk skatieties uz savu gramatiku.