www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

1a.lv - Slikts serviss

1a.lv pie precēm norādīts "piegādāsim rīt". Pasūtot, izrādās, ka piegādāt var tikai pēc 2 nedēļām. Piegādes dienā zvanu uz 1a.lv, izrādās, ka preces nepiegādās, jo manis nopirktā veļas mašīna nav pieejama. Arī nopirkto ledusskapi, kurš ir pieejams, norādītajā dienā nepiegādās, jo var piegādāt tikai kopā ar veļasmašīnu, kuras nav. Man liek izvēlēties citu veļas mašīnu. Abas preces piegādāšot tikai pēc 5 dienām. Noformējot pasūtījumu man piedāvāja iespēju izvēlēties piegādes laiku. Izvēlējos laiku no 18.00. - 22.00. Telefonsarunā darbiniece pateica, ka vakarā lielās preces nepiegādā, ja es vispār gribot kaut ko saņemt, tad es nedrīkstu iet uz darbu, jāsēž mājās, jo piegāde ir līdz 18.00. Kurjers zvanīšot, kad viņš varēšot atvest.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 06.09.2018

Labdien,
Sazinājāmies ar Jums telefoniski un situāciju izskaidrojām.
Ja apmaksa tiek veikta ar bankas pārskaitījumu, saņemšanas laiks norādīts pie nosacījuma, ka prece ir pieejama noliktavā un nauda ir saņemta 1a.lv kontā.
Diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece var beigties piegādātāja noliktavā.
Lielo sadzīves tehniku ar papildus krāvēju kurjerdienests piegādā dienas laikā, informējot klientu par stundas intervālu.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, un ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

Papildināts Ligan 07.09.2018

Sāga turpinās. Vakardien, tūlīt pēc telefona sarunas par veļas mašīnas maiņu, pasūtījumā ierakstīja piegādi 11.septembrī. Šodien pasūtījumā jau ir 13. septembris. Kāpēc?