www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

Atrisināta1a.lv - Slikts serviss

Izvēlos preci kurai atzīme varēs saņemt rīt birojā, jo ļoti steidzīgi nepieciešama, taukvāres katls, viss katlam sapirkts, bērniem dzimšanas dienas ballīte, rēķinos kad man taukvāres katls nākamajā dienā būs klāt, zvanu prasu nākamajā dienā cikos var saņemt uz ko man atbild, kad katlu būs iespējams saņemt tikai pēc 3 dienām! Bet es speciāli izvēlējos lai nākamajā dienā, vēl izvēloties samaksas veidu bija izvēle saņemt 18.08 pēc 12 1a.lv klientu centrā maksa skaidrā naudā! Bet man cenšas ieskaidrot kad es redz paņēmu tā lai ir 21.08, ko es zinu tiešām nedarīju, jo katlu vajag uz nākamo dienu! Pasūtīju 17.08 ap plkst 13: 00! Esmu stipri vīlusies, tā ir klientu maldināšana kā arī centās ieskaidrot man kad es darīju to ko es nedarīju! Bērniem balle un man nav taukvāres katla 5 litriem nopirktas eļļas un fri kartupleīšiem! Paldies 1a.lv kad sabojājāt bērniem priekus, kā arī radījat liekus izdevumus!

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 20.08.2018

Labdien,
Pie katras preces ir norādīts ātrākais saņemšanas datums, atkarībā no piegādes veida.
Jūsu pasūtījumam tas bija 21.08.2018.
Ļoti atvainojamies par radušos situāciju un sagādātajām neērtībām.
Ceram uz pozitīvu sadarbību arī turpmāk.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 30.10.2018

Uzņēmuma 1a.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Autora minētā situācija ir atrisināta, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

E

Dainis 18.08.2018

Varējāt aiziet uz fizisku veikalu un uz vietas nopirkt šādu katlu, interneta veikaliem tā ir ierasta prakse, ka kavējas termiņi untt, tā kā pati vien savam bērnam ballīti sabojājāt..

retas_sudzibas 22.08.2018

Ir, ir, ir 1a.lv problēmas ar preču saņemšanu paredzētajā datumā, neskatoties uz to, ka ir pieeja atzīmēt pēc dienas vai divām. Man šāda pati problēma bija ar piepūšamo matraci. Es pat zvanīju un jautāju, vai viņš tiešām ir uz vietas. Kad ierados viņam pakaļ, varat 10x minēt, kāda bija atbilde Nav...nav matracis uz vietas.
1a jau sen ir zaudējis apkalpošanas kvalitāti kā arī klientu cieņu. Es šajā iestādē kādu laiku jau neiepērkos, pat neskatos uz to pusi.

D Dalx 22.11.2018

Nekad nav bijusas problemas.Ir pat piegadats dienu atrak,nekad nemaksaju ar parskaitijumu,vienmer kurjera pakalpojumus,ta ka regulari perkos tur,pec katras preces man iedod davanu - bezmaksas piegadi nakosajam :)

Raitis Raudiņš 23.08.2018

slikts veikals un sausmiga apkalposana