www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

Atrisināta1a.lv - Slikts serviss

Preci pasūtiju internetveikalā 1a.lv apm.26 .aprīlī 2017.gada . Saņēmu 28.aprīlī , uz vietas pārbaudīt nebija laika , tāpēc devos uz mājām . Ieslēdzot planšetdatoru konstatēju , ka nestrādā touch un video nestrādāja . Aizvedu atpakaļ nodevu uz garantiju , pagāja 1 mēnesis atnāca planšeta no servisa 24.maijā, un atkal ar defektu -nav skaņas , 25.maijā nodevu garantijā , lai izsniedz man kredītrēķinā (prece ņemta uz līzingu ) . 29.jūnijā saņēmu citu izvēlēto preci , šoreiz pārbaudīju uz vietas , un atkal prece ar defektu , nestrādā zvanīšanas funkcija, restartēju , un re neslēdzas iekšā ne ārā ,rāda tikai logo . Atdevu ATKAL uz garantiju , mēnesi gaidīju ,pēc mēneša man paziņo ,ka ir aizķeršanās ,saņēmu kredītrēķinu pēc 1.mēneša un 9 dienām .Izvēlējos šoreiz telefonu, un atkal brāķis - internetā tikt nevar wifi nestrādā ,un telefona sarunās ar cilvēkiem krīt ciet skaņa ļoti bieži . Izdomāju, ka neiešu savus nervus bojāt vairāk , un neaiznesu atpakaļ telefonu. Aizmirsu piebilst , ka prasīju par šo laiku kompensāciju un vienīgais ko viņi varēja piedāvāt planšetai maciņu un atmiņas karti .

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 08.08.2017

Labdien! Sazinājāmies ar Jums telefoniski un vienojāmies par situācijas risinājumu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.11.2018