www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

Atrisināta1a.lv - Slikts serviss

Labdien, tika veikts pasūtījums pa telefonu - mobilā tālruņa samsung galaxy j5 / 2017 / stikla aizsargplēve. Saņemo pasūtījumu veikalā, pārdevēja izņēma preci no ieapkojuma, lai pārliecinātos par stikliņa kvalitāti. Majās, mēģinot stikliņu pielīmēt mobilajam tālrunim konstatēju, ka stikliņš neatbilst norādītajam modelim - tas bija par mazu. Zvanot uz veikalu, man atbildēja, ja stikliņš ir noņemts no aizsargplēves, preci atpakaļ nepieņem un naudu neatgriež.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 24.07.2017

Labdien! Par stikliņa saderību var pārliecināties, nenoņemot plēvīti. To var pielikt pie telefona un pārliecināties vai izmēri atbilst.
Preces lietošana tās īpašību un veida noskaidrošanai un pārbaudei veicama, tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt veikalā.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 10.12.2018

I