www.sudzibas.lv 1a.lv slikts serviss

1a.lv - slikts serviss

Diemžēl esmu sarūgtināta par 1 a kompāniju. Sazvanīju ap plkst. 14.00 sazvanīju 1a biroju un laipnam puisim pārjautāju vai mans pasūtījums ir spēkā. Viņš apstiprināja, ka ir. Tad es nostāvot stundu sastrēgumos biju pie 1a biroja, kur mājas ārpusē nebija nekādas norādes. Un tomēr man neatlaidībā izdevās atrast 1a.lv! Bet... ienākot bija rinda vismaz 10 cilvēku! Un nākamais , ko saņemu no jums ir e.pasts - jūsu pasūtījums ir atcelts. Uz manu e.pastu nebija nekādas atbildes.
Domāju, ka šī brīža konkurences apstākļos neviens tomēr nav gatavs maksāt naudu par šādu servisu:(

I

T tadumtss 09.07.2014

Darbinieku trūkums, bet pretēji visam citam šķiet, ka attiecīgais uzņēmējs nav spējīgs piedāvāt pieklājīgas darba apmaksas sistēmas, ja sludinājumi ik pa laika riņķo vieni pēc otra. Tas nu neko daudz par pašu uzņēmuma personālu arī neliecina, vai vismaz par personāldaļu, kura šķiet strādā tur diezgan gausi, jo pēdēja laikā bieži nākas dzirdēt, ka kāds pircējs pat nesaņem apliecinājumu, ka pasūtijums jau formējas vai vismaz kādu tuvāku informāciju. Vai tad pircējam pašam būtu jāuzbāžās ar to ? Piestrādājiet tomēr vairāk pie sava personāla, un ja tomēr ir sezona vai arī pieaug pircēju skaits, netaisiet tos mūžgaros darba vietu konkursus, vai vismaz, ja personāldaļa tur sastāv tik no kādiem menedžerīšiem, tad varējāt jau vismaz savu Forbes arī paspīdināt citā gaismā, un personāla atlasi veikt caur kādu profesionālāku uzņēmumu.