www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

1a.lv - Slikts serviss

Slikts serviss,
pasūtiju vairākas datora komponenetes kuras vajadzēja piegādāt piektdienā, gaidot pasūtijumi skatos, ka status nemainās uz izsūtīts. Ceturdienā Aizrakstu epastā ziņu ar jautājumu , vai tiks piegādāts sūtijums laikā, nevarot sagaidīt atbildi piezvanu. Man saka ka 1 prece ( processors ) nav atnākusi no noliktavas, sūtijumu saņemšu tikai otradien. Pēc laika saņemu ēpastu ka sūtijums tiks piegādāts laikā. Tā arī sūtijumu nesaņēmu. Piedāvāju viņiem, lai to preci kas nav atnākusi atceļ, un piegādā to, kas ir, uz to saņemu atbildi ka tāpēc ka es esu samaksājis, tā nevarot darīt.
1a.lv nekad vairs neiepirkšos un neiesaku, čakarē cilvēkus. 1a strādājošie vieni vienīgi maitasgabali.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 06.03.2017

Sveiki. Jā, diemžēl, Jūsu pasūtījumā bija aizķeršanās ar vienu no precēm, kurai kavējās pievedums, par to Jums paskaidrojām arī e-pastā, atbildot uz Jūsu jautājumu par pasūtījumu. Labot pasūtījumu diemžēl nevaram, jo ir apmaksāts ar karti online, diemžēl šādi apmaksāti pasūtījumi nedrīkst būt laboti, tikai atcelti. Jo jebkāda veida izmaiņas automātiski atceļ pasūtījumu un nauda automātiski atskaitās Jums atpakaļ uz kontu 3 darba dienu laikā. Šo situāciju Jums paskaidrojām arī e-pastā. Ļoti atvainojamies par sagādātām neērtībām.

F

B Bosik 03.03.2017

Sveiks.
Vari gan atteikties. Tu pat saņemot preci vari atteikties 14 dienu laikā no pasūtījuma un saņemt naudu atpakaļ. Melo viņi tev. Ja vēlies atteikties, pastāvi uz savām tiesībām un pieprasi pēc likuma, lai atgriež naudu. Mans padoms tev. Veikals ir nožēlojams.

F forerunner 06.03.2017

Kāpēc, man pašam ir jāzvana lai uzinātu, ka mans pasūtījums kavējas, ja es nebūtu zvanījis tad kā muļķis sēdētu gaidītu kamēr atnāks.