www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

1a.lv - Slikts serviss

Pirms mazāl kā gada iegādājos planšeti 1a.lv, pēc kāda laika ierīce sāka kārties nost un rādīt android cilvēciņu. Drīzumā pārstāja slēgties vispār. Griezos 1a.lv servisa centrā. Pirmais pārsteigums bija jau preču pieņemšanas centrā. Saņēmu kārtas numuriņu un rindā no 0 cilvēkiem noostāvēju teju pus stundu, nezinu ar ko trīs darbiniecies pieņemšanas nodaļā tik nopietni bija aizņemtas, bet nu preci pieņēma. Pēc mēneša saņēmu zvanu ka prece tiek remontēta, bet tā kā detaļas vēl nav atnākušas, būs jāgaida vēl divas nedēļas, kam es arī nākot pretī piekritu. Un pēc tām divām nedēļām uz epastu saņēmu atteikumu ar vienīgo skaidrojumu - pārkāpti lietošanas noteikumi. Zvanīju uz 1a.lv biroju noskaidrot kas tieši tika pārkāpts un saņēmu atbildi, ka tika bojāta plastmasa apkārt lādēšanas portam un tādēļ garantijā tiek atteikts. Tiešām? To viņi konstatēja pēc pusotra mēneša un lūgumiem vēl uzgaidīt ār [us termiņiem jo detaļas ir ceļa?
Nepieņemams garnatijas serviss un krāpšanās!

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 02.03.2017

Sveiki, Jevgēnij. Atvainojamies par radušos situāciju. Saņemot Jūsu garantijā nodoto preci, nosūtījām to uz servisa centru, lai diagnosticētu pieteikto neatbilstību. Pēc veiktās pārbaudes, servisa centrs apstiprināja Jūsu pieteiktās neatbilstības, attiecīgi tika pasūtītas detaļas remontam no ražotāja. Savukārt saņemot detaļas, iekārta tika izjaukta, kā rezultātā tika konstatēti iekārtas lietošanas noteikumu pārkāpumi. Diemžēl servisa centrs garantijas remontā atteica. Vēlreiz atvainojamies par sagādātām neērtībām.

Papildināts Jevgenijs T 02.03.2017

Jūs nevarētu lūdzu paskaidrot, ko tieši es pārkāpu?
Par pašu planšeti, tā sāka kārties nost jau kādu laiku, bet nu labi, to pat nevarēja uzrādīt servisā, jo pēc pasūtījuma viņa neuzkārās. Beidzās viss ar to ka pilnībā uzlādēta, tā kārtējo reizi uzkārās un pēc izslēgšanas vairs neieslēdzās.
Man tiešām interesanti būtu zināt kādas manas darbības ko tamlīdzigu ir izraisījušas, lai izvairīties no tamlīdzīgām situācijām nākotnē.

Papildināts Jevgenijs T 03.03.2017

Aizdomīgs 1a.lv klusums. Gan e-pastā, gan šeit.

Papildināts Jevgenijs T 10.03.2017

Vēl viens jautājums. No 1a.lv pārstāvja atbildes izriet, ka detaļas tika pasūtītas pirms iekārta tika izjaukta? Kā ta jūs zinājāt ko pasūtīt?

J

Aigars31 01.03.2017

labs serviss. vadever.. kur ir palicis vidal sasoonL(( hahaha shampuuns ..kur ir... taa arii neizmeegjinaaju hahahaha

Aigars31 01.03.2017

nu davai es nezinu ""kas tu esi ka tu iskaties"".:) bet veikals labs :))) 1a rulee:)

P pagan 01.03.2017

по отзывам шаромыжкина контора (сроки доставки плохие, никакой сервис, деньги не возвращают и главное по гарантии ни хрена не поменяешь).

J Jevgenijs T 02.03.2017

Да и не починешь ;)

J Jevgenijs T 03.03.2017

Aizdomīgs 1a.lv klusums. Gan e-pastā, gan šeit.

"tika konstatēti iekārtas lietošanas noteikumu pārkāpumi."
1. Iekārta nav paredzēta izmantošanai ārpus Zemes atmosfēras.
2. Kategoriski aizliegts iekārtu nodod lietošanā citu civilizāciju pārstāvjiem.
3. Iekārta nav paredzēta pakāršanai. Tā karas pati.
4. Iekārtas bojājums var būt tikai un vienīgi lietotāja radīts.
5. Ja ierīces bojājums nav radies lietotāja vainas dēļ, tad spēkā stājas 4. punktā minētie noteikumi.