www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

1a.lv - Slikts serviss

04.12.pasūtīju smaržas, izvēlējos ar piegādi.Pēc 2nedēļām zvanu, lai pajautātu, kur mana prece.Saka, ka precizēs informāciju un atzvanīs.Neatzvana, zvanu atkal pēc 2 dienām, nākamais atkal saka, ka precizēs informāciju, vainu liekot uz piegādātāju.Saku, ka man neinteresē piegādātāja vaina, jo preci iegādājos no 1a.lv.Pēc dienas atzvana, saka, ka prece pazudusi, vienojamies, ka trīs dienu laikā atskaitīs samaksāto naudu.Pēc trim dienām no naudas ne miņas.Zvanu atkal, saka ka precizēs informāciju un atzvanīs. Atzvana jau grāmatvede, sakot, ka esot neprecīzi pierakstījusi konta numuru, tādēļ nevar ieskaitīt naudu.Nosaucu savu konta numuru, pietrūkusi viena nulle.Smieklīgākais jau tas, ka preci apmaksāju caur internetbanku un viņiem taču bija mans konta numurs.Burtiski ņirgājās.Apsolu, ka divu dienu laikā ieskaitīs naudu, taču nākamajā dienā naudas vietā saņēmu preci,kas bija uzradusies un kura nu nemaz vairs nebija vajadzīga.Prece bija domāta dāvanai un tās vietā jau iegādājos citu, taču tā kā vairs negribēju ar šo kantori komunicēt, samierinājos ar preci.Man jau piegriezās katru reizi runāt ar kādu citu, katru reizi saukt pasūtījuma numuru, un tā informācijas precizēšana.Lielākais internetveikals 1a.lv, lielākais murgs.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 27.12.2016

Sveiki. Ļoti atvainojamies par radušos situāciju un sagādātām neērtībām. Lūdzu atsūtiet mums uz [email protected] Jūsu pasūtījuma numuru un situācijas aprakstu, lai varam pārbaudīt, kāpēc šāda situācija ir radusies.