www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

1a.lv - Slikts serviss

Pasūtīju preci. Zvanīju, lai saņemtu apstiprinājumu par preces saņemšanu. Tiktāl viss kārtībā, bet, kad pienāca preces saņemšanas dienas vakars man tika paziņots, ka prece nemaz nav pieejama. Kad aizgāju pakaļ citai precei aizrādīju, ka tas nav normāli, ka tikai dienā, kad prece jau būtu jāsaņem tiek paziņots, ka prece nemaz nav pieejama. Klientu apkalpotāja plusā bija ļoti nelaipna un teica, ka tā ir piegādātāju vaina. Diez vai, ka piegādātāji vainīgi, ka lapā viņiem ir preces, kas nemaz nav pieejamas.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 01.11.2016

Labdien, Kristīne. Ļoti atvainojamies par radušos situāciju, diemžēl vairumtirgotājs mums paziņoja, ka viena no pasūtītām precēm nav pieejama, tāpēc mēģinājām Jūs sazvanīt, lai informētu, taču neatbildējāt uz zvanu, līdz ar to nosūtījām Jums informatīvu e-pastu. Atvainojamies par radušos situāciju un sagādātām neērtībām.

K