www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

1a.lv - Slikts serviss

Labdien. Nopirku jaunu pamatplati un procesoru. Pasūtījumu saņēmu jau nākamajā dienā. Saliku visas komponentes datorā pec instr. Pēc 4 dienām dators pēkšņi izslēdzas un vis, melns monitors. Aizvedu atpakaļ uz veikalu lai nodotu servisā. Visu pieņēma un teica ka 2-4 nedēļu laikā preci salabos. Pašreiz ir jau pagājis ilgāks laiks, kā bija solīts. Zvanot, prasiju cik ilgi vel jāgaida, precīzas atbildes nesaņēmu.
Šitas bardaks kādreiz izbeigsies? Esmu ļoti neapmierināts. Mans ieteikums, uzreiz prasīt naudu atpkaļ.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 07.09.2016

Labdien, Dāvi. Ar Jums sazinājāmies telefoniski un informējām par aizkavēšanos saistībā ar Jūsu garantijā nodotām precēm. Tiklīdz saņemsim atbildi no autorizēties servisa centriem, informēsim Jūs. Atvainojamies par sagādātām neērtībām.

Z zan999 06.09.2016

pilnīgi piekrītu!